Temný

Xaver ŽIVĚ #101 

Odebírat
zhlédnutí 29K
93% 269 19

Tradiční dávka emocí...
🙏🏼 Charitativní sbírka a aktuální částka:
xtv.cz/sbirka
👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
csshows.infojoin
ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
lubosxaver
xaver.cz
www.grand-cafe.cz
www.xaver.cz
www.xtv.cz
#xaverlive #xaver #grandcafe
Názory a postoje v tomto videu nesouvisí s médii, se kterými spolupracuji - Český rozhlas a XTV.
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/
Copyright © XTV s.r.o.

Zábava

čas přidán

 

8. 01. 2021

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 63   
Jaromir Kudrna
Jaromir Kudrna Před 2 dny
Závěrečnou znělku UBRAT - MOC TO ŘVE !!!!!
Wrapper Garheim
Wrapper Garheim Před 5 dny
Dobrý den, Xavere dnes jsem poslouchal zasedání rady, jelikož je stále bez přítomnosti veřejnosti, rád bych se zeptal, zda by nebylo možné ve 21.století na zasedání rady vytvořit nějakou platformu, kde by se lidé mohli rady ČT ptát on-line ?
Alexander Ivaskovic
Podvod jo? Takze plno lidi co v US volbach nikdy nevolilo tady bude vykladat neco o podvodu. Podvodu ktery se nikde neprokazal a ani zadna zaloba ze strany Trumpa nic neprokazala. A spousta tech federalnich soudcu byla dosazena republikany. Tak jo. A co se Jakla tyce, o pivu toho vi hodne a byla radost ho poslouchat. Co se COVIDu tyce tak to uz bylo dost slaby.
aola wili
aola wili Před 6 dny
This was fun!
aola wili
aola wili Před 5 dny
we love it
Petr Dvorak
Petr Dvorak Před 6 dny
Vážení přátele, psal se rok 1989 cinkalo se klíčemi, a řvalo se na náměstí ... za 5 let máme uroveň Rakouska za 10 let Německa... A po 30 letech tato pohádka končí v troskách... Kde jsou ty časy kdy náš stát byl soběstačný. Byla jsme silná průmyslová země. Jen jeden příklad za všechny. Traktoru značky Zetor jsme vyrobili přes 1,3 milionů exemplářů. Vyváželi je do 130 zemí světa včetně USA. Dnes jsme jen levná pracovní síla. Montovna , a skladovna Evropy... Za to vše můžeme poděkovat všem porevolučním vládám. Covid -19 je jen poslední kapka. Vše je zničené , a rozkradené. A Českým lidem zbyly jen takovéto malé demonstrace, a oči pro pláč. Anglie to pochopila rychlé proto vystoupila z toho vlaku EU co jede do záhuby. Ponaučení zní měli by jsme volit takovou stranu co chce to samé jako Anglie především suverenitu , a opět soběstačnou , a hospodářsky nezávislou zemi, bez rozkazů , a diktátu Bruselu. Největší moc v našem státě ma mít občan České republiky formou referenda , tak jako je to ve Švýcarsku. Jinak na tom budeme ještě hůř než dnes. Máme to štěstí, že jedna jediná taková uspěšná strana u nás existuje, a toto prosazuje je to Svoboda a přímá demokracie. Sejdeme se u voleb, tam je jediná možnost něco změnit. Přeji všem dobrým lidem do nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí, a lepší vedení naší krásné země.
aola wili
aola wili Před 5 dny
Mě, teda na Xaverovi nic nevadí a na jeho streamy se dívám velice rád. Naopak více takových lidí jako je Xaver.
Zdeněk Novak
Zdeněk Novak Před 7 dny
Bartoš je k.k.t Toto jest-li bude vládnout,tak to bude fakt konec.Jenom to né.
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před 6 dny
Pirátské svinstvo se zastavi za kazdou cenu tomu verte BARTOS s tou leprou na hlavě se rad vzdá politickych aktivit !
Shauka Hodan
Shauka Hodan Před 7 dny
I appreciate this so much! Lol ❤️
aola wili
aola wili Před 6 dny
Jsou i jiné nemoci a netrojci se kvůli nim. Demonstrace je to nejmenší, občanská válka z těch zákazů a šikany bude. Zda se vám to lepší?
Miroslav Kudrna
Miroslav Kudrna Před 7 dny
Bude to nová Bobovize propagovat SPD, Trikoloru a podobné
Natálie Nykodýmová
Dobrý den pane Xavere, nenohl byste si pozvat nějakého kriminálníka. Moc mě tyto rozhovory zajímají ve vašem podání. Děkuji moc, Nykodýmová
Natálie Nykodýmová
@Lubos Tobiska 🤣🤣
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před 6 dny
Těch kriminalniku mate plny parlament ale nez se vsichni vystridaji tak se toho ani nedozijete !
seiom jvony
seiom jvony Před 7 dny
Zjednodušeně řečeno: obrovský dík a neutuchající zájem o Vaše vysílání.A to včetně mojí maminky, které je 82 let.
Shauka Hodan
Shauka Hodan Před 7 dny
Martin Kabát. Paní Sedláčková tam patří mezi základní pilíře a k těm „se nečuchá“. Za tu ukázku z jejího fb profilu, po Vás půjdou. Držím vám palce.
Jiří Mírovský
Jiří Mírovský Před 8 dny
Začátek fakt vtipnej :-)
Petr Hadrava
Petr Hadrava Před 8 dny
Pan Jakl byl perfektní. Děkuji za krásné povídání nejen o pivu :).
Jiří Chalota
Jiří Chalota Před 8 dny
Je to opravdu profil paní Sedláčkové?
standakan
standakan Před 8 dny
A ještě jedno ,,udání" k řešení panu mediálnímu radovi Jaklovi. 📺Ohrazuji se proti TV CNN Prima News, která ve svém silvestrovském vysílání Hlavních zpráv zneužila 🎚 úmrtí herce Ladislava Mrkvičky k trapnému zesměšnění prezidenta Zemana, a to v rádoby ,,nechtěném přebreptu" moderátorky Lucie Hrdličkové, kdy plánovitě ,,vyzdvihla" hercovo účinkování v seriálu ,,Třicet případů majora Bumbála"... Je to zcela bezprecedentní zneužití médií k politickému boji. Jsou přece jisté nepřekročitelné etické hranice a zásady slušnosti, které se nesmí porušovat. Společnost zvolna hrubne a to se nám vymstí...
standakan
standakan Před 8 dny
@Vasja Vasja Díky, opraveno.👍
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před 8 dny
,Třicet případů majora Bumbála" je dílo CNN Prima News a hlasatelky Lucie Hrdličkové.
standakan
standakan Před 8 dny
Mám svatou trpělivost. Jákla jsem dokázal poslouchat 20 minut. Ta snůška klišé blábolů, demagogie a konspiračních teorií byla ale strašná. Skoro každou jeho větu bych rozporoval. Chápe vůbec Jákl, že právě takoví jako je on, svými neseriózními názory způsobují informační chaos a šíření strachu mezi lidmi? Nebo to dělá zlomyslně úmyslně?
kategorix
kategorix Před 7 dny
Absolutně s vámi souhlasím. To jeho žvanění se vůbec nadalo poslouchat. Další Brouk Pytlík, kterej sice nenese za nic odpovědnost, ale zcela přesně ví, jak by se mělo správně bojovat proti covidu. Všichni ti politici, lékaři, ředitelé nemocnic a epidemiologové po celém světě to prostě dělají blbě, protože podle Jakla by jen stačilo otevřít hospody a chlastat. Koronavirus by potom sám zmizel.
Libor Vidlička
Libor Vidlička Před 8 dny
Jáklovy závěry o covidu nepřekvapují. Však mu Xaver po jeho dlouhém monologu opáčil, že má jiný názor. Tomu se říká vyvážený pořad!
Milan Nový
Milan Nový Před 8 dny
V CRo se vás co brzo zbaví s tím musíte počítat.Pár další "excesů "a pápá...škoda
seiom jvony
seiom jvony Před 7 dny
ve veřejnoprávním médiu co pohledávat a je vinou vedení těchto institucí, že si tam tuhle hrůzu od počátku pěstují.
ANTONÍN P
ANTONÍN P Před 9 dny
Jílková už teda zažila opravdu všechno.. slyšela na staré kolena kukat kukačky 😂😂
Karel Janyška
Karel Janyška Před 9 dny
JDE O ŽIVOT. JDE O ŽIVOT. JDE O ŽIVOT. Při napadení viry tělo reaguje se zpožděním zvýšenou teplotou a pak horečkou, aby aktivovalo imunitní systém. Většinou pozdě. Jsme nemocní. Vyvolejme tedy teplotu těla ihned, na tom záleží ze všeho nejvíce, při napadení zvenčí ohřátím těla, a tím i krve, po prvním náznaku nemoci, tedy známém "něco na mě leze" a aktivujme tak náš imunitní systém v předstihu, dokud ještě viróza nezasáhla celé tělo. A je po nemoci. Dělám to tak 40 let na vědeckou radu a nikdy, ani jednou, jsem nebyl nemocen z tohoto důvodu. Zabralo to spolehlivě i na covid-19. Fakt to je to složité ? V době covidové známe pro jistotu jen covid ! První náznaky jsou stejné. Nečekejte na tzv. příznaky, jak vám doporučuje vláda se svými "odbornými" nevzdělanci. To je vražda a návod k sebevraždě. Lék na covid není... Dzp.
Jaroslav Junek
Jaroslav Junek Před 9 dny
Jít na inauguraci podvodníka a legitimizovat tak jeho podvodné "vítezství" ... 👎
Adam Tyran
Adam Tyran Před 9 dny
Mě, teda na Xaverovi nic nevadí a na jeho streamy se dívám velice rád. Naopak více takových lidí jako je Xaver.
Jan Oresky
Jan Oresky Před 9 dny
Tak ve statusu na fb má stále žena a né Igráček😊Ale jak dlouho?🤣
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před 9 dny
Paní Sedláčková má na svém facebooku fotku židovské hvězdy a pod ní nápis: "všichni jsme lidi". Měla by to teda doplnit: "Krom pana Xavera" :-)))
Lenka Pavelková
Lenka Pavelková Před 9 dny
Jsou i jiné nemoci a netrojci se kvůli nim. Demonstrace je to nejmenší, občanská válka z těch zákazů a šikany bude. Zda se vám to lepší?
LP
LP Před 10 dny
1:20:50 Mě udivuje jak je možný, že něco takového může na FB v rámci jejich hate speeche existovat. Mě na FB smazali a na tři dny zablokovali účet když jsem jedné ženské napsal, že je natvrdlá protože nepochopila smysl textu.
M. Storm
M. Storm Před 10 dny
Prej vyšší moc Xavere, otevřete oči!
Byt č.16 3patro
Byt č.16 3patro Před 9 dny
Je evidentní,že jste nic nepochopil,ani nic zřejmě nepochopíte. Protože ,to je právě ta " výšší" moc,neboli něco mezi nebem a zemí.( slovní hříčka,obrat atp.) Ono totiž jakékoli lidské jednání, činnost se dá rozporovat, kritizovat a radit ,co a jak. Nebudu Vám tady vysvětlovat právní smysl přívalového letáku k lékům obecně,ale jistě víte to , že už jen dýcháním jste ve velkém ohrožení života. Člověk je prostě nepoučitelný tvor a v podstatě sám sobě nebezpečný po všech stránkách. Je ohrožen a vymyslí politikum. Místo aby hasil ,tak diskutuje ,proč to nenechat z hořet,jak a odkud nosit vodu,nebo mě se to netýká. Asi tak ve zkratce.
M. Storm
M. Storm Před 9 dny
@Byt č.16 3patro Vy jste mimo, takže vakcina co se normálně testuje deset a vice let je taky z vyšší moci a covid pas a občani druhé kategorie, také za tim stoji vyšší moc? Covid je mozna objektivni zasah HNR, ale to co se kolem něj děje nemá s vyšší moci co dělat a proto usuzuji, že vyšší moc s C19 nijak nesouvisí, pěkný den a p. Xaver mě zklamal, když pro strom nevidí les.
Byt č.16 3patro
Byt č.16 3patro Před 9 dny
Jestli o tom nevíte, tak i Vy, jste na světě ,zásahem výší moci.Tak nějak
Zehu Dekus
Zehu Dekus Před 10 dny
Dobrý den Xavere. K tomu vašemu údajnému huhňání. Myslím si, že v tom to není, nehuhňáte. Problém je asi ve snímání hlasu mikrofonem a následném zpracování zvuku. Podobně nezřetelně jsou z tohoto studia slyšet i vaši dva kolegové. Zvuk se mění i podle toho, jak se za stolem hýbete. Jiné to je, v „Podtrženo“, tam je zvuk dobrý. K paní Sedláčkové na ČRo PLUS. Myslím, že jste si „kousl do velkého krajíce“. Teď teprve po Vás půjdou. PLUS poslouchám od jeho začátku a je to opravdu „silný tabák“, jak by řekl Martin Kabát. Paní Sedláčková tam patří mezi základní pilíře a k těm „se nečuchá“. Za tu ukázku z jejího fb profilu, po Vás půjdou. Držím vám palce.
Pavel Szotkowski
Pavel Szotkowski Před 10 dny
Kdyby nechtěli tak je do Kapitolu nepusti , nikdo se tam nedostal tim ,že se tam prostřilel
shiny
shiny Před 10 dny
MELAS TO VEDET je hodne slabej odvar! Za me NEJ serial minuleho roku je DEFENDING JACOB na AppleTV+
Miroslav Kodet
Miroslav Kodet Před 10 dny
Paní Sedláčková je totiž mistryně světa, tedy by měla požívat úcty i od Xavera. Šampionkou se stala ve skoku do řeči. Léta to praktikuje tak, že reprezentanty pravice, ODS, Topky, havloidní a kavárenské zjevy atd. poslouchá s nábožně otevřenou pusinkou. Když ale mluví socan nebo alternativec, o komunistovi raděj ani nemluvit, tak ho nenechá doříci souvisle ani tři slova. Doslova z ní kape hrdost na příslušnost k té správní klace. No a léta jí to procházelo, šéfové si ji nezvali na pohovory, jako Xavera, teď ale se karta začala obracet, právě díky té alternativě. Musí si konečně poslechnout, že je bacená do hlavičky, když se po ODS snaží naskočit na gender vlnu. Ona v podstatě nemá se svými způsoby ve veřejnoprávním médiu co pohledávat a je vinou vedení těchto institucí, že si tam tuhle hrůzu od počátku pěstují.
Otakar Horáček
Otakar Horáček Před 10 dny
Sleduji Vás už delší dobu a jak rád doma říkám:"Není dostatečně kvalitní koberec, jehož vzor bych měl obtisknut na čele,jak hluboce se skláníme před Vaším intelektem". Zjednodušeně řečeno: obrovský dík a neutuchající zájem o Vaše vysílání.A to včetně mojí maminky, které je 82 let.
Petr Hadrava
Petr Hadrava Před 10 dny
Je mi líto, že se najednou všichni odvrací od Trampa (... Vy i pan Holec). Nechápu. Trump je teď ten horší. Změnil nějak svoje názory? Jen pár jeho příznivců se chovalo blbě, to snad dělá i druhá strana. Vzpomeňte např. výtržnosti BLM ... Pochybnosti o volbě musí mít každý, jestliže nejste bezvýhradně fanoušek Bidena, a to si myslím nejste. Nekončící dosčítávání hlasů s konečným dorovnáním a konečným těsným přeskočením v prospěch Bidena, někde poměr hlasů v konečném dosčítávání v poměru 17:1, přinejmenším zvláštní. Jeho frustrace musí být velká. Jeho projev byl bojovnější, ale neslyšel jsem, že by vyzíval k revoluci nebo k napadení Kapitolu. Ale proč to tvrdí někteří novináři (viz.titulky článků)? Proč by na druhou stranu nemohl volby zpochybňovat i Trump??? Vždyť to děláme i my. V Bělorusku sice někoho zvolí, není to asi zrovna ideál, ale přesto je opoziční kandidátka brána EU jako vítězka voleb. Já vím, v Bělorusku neutrpěla budova parlamentu újmu, ale věřím tomu, že by "nám" to moc nevadilo, vzpomeňte např. na Ukrajinu, HonkKong, a jejich parlamenty. Tam to bylo vše OK? Ten dvojí metr je cesta do pekel. Jinak Vás rád poslouchám, a držím palce i v novém roce. Tož tak😉.
Andy Fiala
Andy Fiala Před 10 dny
👍👍👍
Jindřich Tomala
Jindřich Tomala Před 10 dny
Kukačky ,to byla pecka nakonec. Paní Jílková ta se s tím nepáře. Je to profík.
Iva Odehnalová
Iva Odehnalová Před 10 dny
Xaverku, jste prostě úžasný, ostatně jako vždy 👍👍👍👍👍
Medvedice Medvedice
Medvedice Medvedice Před 10 dny
Chtela bych videt jestli by vam to Kloudova rekla do oci , za klavesnici je kazdy hrdina...
Jindřich Rybníček
Děkuji za glosu o sestřičkách a jejich rodičích 75+ I my jsme 75 a 73 + a máme sestřičkou dceru na JIP O sebe se nebojíme ale o ní pořád ❤
Jindřich Rybníček
Zdravím 👍❤ Jako vždy sleduji vysílání druhý den Bezva jako vždy...děkuji
Anna Kratochvílová
Landa a Hejma jsou v podstatě na stejné lodi 😀😀pane Xavere vás názor na covid je také na medialni lodi plující po celém svete🤗🤗🤗babiš "" očkován přesto nosí roušku "" asi je solidární 🤔🤔😀
standakan
standakan Před 8 dny
Neznáte a kecáte. Rouškou chráníme druhé!!!! Vakcinace chrání nás, ale neznamená to, že nemůžeme virus přenášet. Proto je třeba nosit roušku dál.
kategorix
kategorix Před 10 dny
Ona ta vakcinace nezabírá hned, jako když si vezmete prášek na bolest hlavy. Imunitní systém si na jejím základě nejdříve musí vytvořit obranné látky. Takže i očkovaný člověk se může nějakou dobu po vakcinaci nakazit a nemoc šířit dále. Ale chápu, jedná se o Babiše, tak proč si trochu nerýpnout, že? Je to přece tak módní a navíc snadné. Člověk přitom nemusí ani moc přemýšlet, stačí jen něco plácnout a své posluchače si to vždycky najde. ;-)
MrRadulik
MrRadulik Před 10 dny
To jsem zvědav, jestli se nad tím extempore Jílkové pozastaví Nora ve své show 168 hodin??!! Stát se to někde jinde než v ČT, tak z toho je aféra mezinárodních rozměrů!!!
MIROSLAV PILLER
MIROSLAV PILLER Před 10 dny
Tak ao a kuku .Přelet nad kuku ,kuku,kuku.
Filip Kohout
Filip Kohout Před 10 dny
Začátek 4:17
MIROSLAV PILLER
MIROSLAV PILLER Před 10 dny
Pana Šopora znáte.Tak víte asi o co jde v USA?
MIROSLAV PILLER
MIROSLAV PILLER Před 10 dny
Víra tvá tě uzdraví a věř že tě odstaví.
MIROSLAV PILLER
MIROSLAV PILLER Před 10 dny
Zvíře si dokáže udržet distanc,proč né lidi?Zkuste pozvat paní Pekovou.Určitě víte kdo to je.
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před 10 dny
@Anna Kratochvílová Páč paní Peková je trestně stíhaná, spolu s kmotrem Janouškem, na popovídání s panem Xaverem nebude mít asi moc náladu.
Anna Kratochvílová
Přípojuji se taky bych ráda u pana Xavera viděla paní Pekovou má co říci ale jak domluvit panu Xaverovi aby pozval někoho kdo u tzv. "" "vykládaču PRAVDY" "" není v kurzu 🤔🤔🤔
WildAfrica
WildAfrica Před 10 dny
Co by tam rekla? Ta uz se vyjadrila dost. Ostatne jeji vestba s tim, ze vir do Vanoc zmizi nejak nevysla. Mozna vlastne jo, nerekla do kterych...
Josef Brofský
Josef Brofský Před 10 dny
Pamatujete si někdo, proč kdysi paní moderátorka Veronika Sedláčková odešla z České televize? Moderovala tenkrát 21 a Události, komentáře.
Jindra Zahrady
Jindra Zahrady Před 10 dny
U
Jan Hesztera
Jan Hesztera Před 10 dny
Jsi frajer!
ŠŤOVÍČEK P
ŠŤOVÍČEK P Před 10 dny
Alespoň Landa nesere při zdi jako někdo, že ? Měl by jste si projít Xavere když jste takovým fandou Spojených států některé citáty o svobodě a demokracii od otce zakladatele Benjamina Franklina. Ale abyste se příliš nemusel zaneprázdňovat hledáním zde jsou alespoň dva, které by se měly přinejmenším tesat na zdi parlamentu. - Kdo se vzdá svobody, aby získal jistotu, ztratí nakonec obojí! - Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
ŠŤOVÍČEK P
ŠŤOVÍČEK P Před 10 dny
@Ja El Máte samozřejmě pravdu, nikdo není dokonalý. Rýpnul jsem si vlastně také z mrzutosti, protože si myslím, že v těto falešné době kdy nás pohlcuje povrch věcí tohoto světa je důležité se nebát a držet při sobé. Okolnosti nás směřují k situaci kdy buď budeme všichni táhnout dohromady nebo viset každý zvlášť. Panu Landovi patří můj obdiv a podpora, jako jeden z mála pochopil, že demokracie není sport pro diváky.
Ja El
Ja El Před 10 dny
p. Šťovíčku moc děkuji, neumím to tak napsat jako Vy. Také obdivuji p. Landu a mrzí mne, že jeho show kolegové nedrží při sobě, o toto má p. Landa těžší. Ale chápu p. Xavera, že kdo chce s vlky žíti a mít výhody musí s nimi výti, a to v podobě malých klacíků. Ale hrozně mě to mrzí, jelikož třeba humor p. Xavera je excelentní, fakt ho mám ráda. Ale občas mne nemile překvapí svou druhou stranou povahy. Ale o tom je život, taková je dnes realita.
Michaela Dočkalová
Všichny ty hvězdy jako Železný, Fridrichová, Sedláčková, Wollner se před kamerami a mikrofóny tváří jako elita národa, ale díky sociálním sítím jejich maska padá. Najednou vidíme, že jsou to falešní, zákeřní a nenávistní lidé.
Iva Strnadova
Iva Strnadova Před 10 dny
Trump nevyzýval k násilí, jeho projev byl vystřižený.
Baru Kubi
Baru Kubi Před 9 dny
@Lipo Horak neni to blabol - byl vystrizeny. Zdravime Fl., USA
Luboš Skřivánek
Luboš Skřivánek Před 10 dny
@Lipo Horak Ne, není to blábol. ten vystřižený úsek, kde říká, aby vše proběhlo "in peace" jsem viděl.
KDeejayOfficial
KDeejayOfficial Před 10 dny
přesně tak cely projev obsahuje že vše má být v míru rika to tam, a kdyz natocil druhy projev po tom vniknutí aby vsichni sli v míru domů aby neutocili na policii atd tak to ani nikde neodvysilali
Lipo Horak
Lipo Horak Před 10 dny
:))) to je zas blábol:))
Lubica Zapletalova
Lubica Zapletalova Před 10 dny
Pane Hejmo mám vás ráda a ráda se na vás dívám,ale dnes jste mě zklamal.
Anna Kratochvílová
Hejma zklamal už v 90 letech je to zažrany havlista i když se tváří v dnešní době zase jinak no kam vítr tam plast jsem zvědavá jak se bude vyjadřovat v květnu jistě zase podle toho co bude frcet
Lubica Zapletalova
Lubica Zapletalova Před 10 dny
@Vasja Vasja ne ve všem.Musím jen nesouhlasit s názorem na Ameriku i když to respektuju.
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před 10 dny
To myslíte vážně? :-)))
Michal Káš
Michal Káš Před 10 dny
Skvělý Xaver
Martin Nováček
Martin Nováček Před 10 dny
Kukačky kukají , slepičky kvokají !
Bedrich Prihoda
Bedrich Prihoda Před 10 dny
Zdravím pane Xavere nevím jestli si to přečtete co takhle František Kubásek jako novej moderátor třeba ty soboty by mohl dělat když to mezi váma klapne a Franta to vezme tak za nápad nic nechcu pošlete mu potom nějakej hezkej peníz na rozjezd, hodně zdaru přeju.
Bedrich Prihoda
Bedrich Prihoda Před 10 dny
@Anna Kratochvílová Zdravím, tak to sem neviděl musím se podívat v archívu, díky.
Anna Kratochvílová
Možná už to mezi nima moc neklapne při poslední návštěvě Františka u pana Xavera a Františku odchod mi pořád nejde z hlavy vím že musel jít ale ta raznost ta mi zaraží
Martin Nováček
Martin Nováček Před 10 dny
Bohužel si myslím , že je to řízená likvidace soběstačnosti Národů !
Robert Roberts
Robert Roberts Před 10 dny
Začátek 5:07
zdenda Tom
zdenda Tom Před 10 dny
Tím co Sedláčková lajkovala tak svědčí že je to špína ! :-) :-) Takovou nemůže urazit už vůbec nic !
Lipo Horak
Lipo Horak Před 10 dny
Zdendo, asi IQ tyqvee....
luba novotná
luba novotná Před 10 dny
To jste asi neviděl to video které okamžitě zablokovali,kde nabádá tisíce lidí .které taky neukázali aby se pokojně rozešli v míru domů,bohužel velký bratr to stáhl,aby mohli říct že lidi nabádá k násili video se dá najít
luba novotná
luba novotná Před 10 dny
@Moravian guy csshows.info/up/video/f9uuzKWwqWWsxaQ.html
Moravian guy
Moravian guy Před 10 dny
Máte odkaz na to video?
jan kajzar
jan kajzar Před 10 dny
Samozřejmě to tak bylo a policií nedostatečně zajištěný prostor před kapitolem byl pastí pro příznivce Trumpa.
HELLOWEEN & HISTORIA
Pan Xaver jako vždy výborný , k p Landovi - on ví vůbec jak vypadá situace v nemocnicích ? Doktoři na Moravě melou z posledního , a nebo mu jde spíše jen o prachy ?Kompenzace pro podnikatele je pro něho málo ? Kapitalismus se socialistickou tváří , a ještě mu to nevoní .
David Vrba
David Vrba Před 10 dny
X jestli se nudíte, tak můžeme taky někdy zavolat, měl bych na Vás hodně otázek
Frank B
Frank B Před 10 dny
Jednu věc jsem nepochopil - jak je možné mít rád Landu? Málokdo je tak nesympatický, arogantní a velice podobný německým neonacistům, nejen vzhledem, ale i chováním. Po hudební stránce taky zoufalý, falešný zpěv, kýčovité pseudovlastanectví, velká gesta, výzvy k boji a dlouhá řada excesů, skin "s bílým mečem nad hlavou", zakladatel a rytíř "tajného" řádu, kouzelník Žito, vlastenecký "blanický" Vůdce - co ještě? Těžko někdy rozeznat, jestli je případem pro policii, nebo psychiatrii. Každopádně je to herec, bohužel je jeho role českého vlastence hraná na úrovni špatného ochotníka.
LP
LP Před 10 dny
Ne každý to takhle vnímá. To byste mohl pochopit. Já Landu více - méně neřeším. Beru ho tak nějak neutrálně.
Zuzana Hessová
Zuzana Hessová Před 10 dny
Ráda vás sleduji, protože jste ČLOVĚK. Díky
Anna Kratochvílová
Přípojuji se také pana Xavera ráda sleduji zdůrazňují"" "PANA XAVERA" "" 🤗🤗💖
JIŘÍ Havlíček
JIŘÍ Havlíček Před 10 dny
9po
Jitka Tomková
Jitka Tomková Před 10 dny
Xavere Vy jste pod vlivem Bobo jako Lipovská. To je smutné.
kategorix
kategorix Před 10 dny
Máte pro to nějaký důkaz, nebo jen papouškujete slova Cempera, Kartouse a podobných hlídačů "jediného názoru"?
Jitka Tomková
Jitka Tomková Před 10 dny
Skvělá moderátorka... Ale bezcharakterní ženská, která se dovede přitočit ke korýtku.
Jitka Tomková
Jitka Tomková Před 8 dny
@kategorix o mně nevíte nic, zato Bobo je celkem dost profláknutá.
peters cz
peters cz Před 10 dny
No dobrá moderátorka je, dokonce řekl bych velmi dobrá, ale neumí sykavky, což je u moderátorky dost podstatná chyba.
Moravian guy
Moravian guy Před 10 dny
Souhlasím s Vámi. Ať je Bobo klidně nejlepší moderátorka v galaxii, tak její kandidatura na prezidenta za komunisty a angažmá v ČSBS mě jaksi znechucují.
kategorix
kategorix Před 10 dny
Zato z vás ten váš charakter tryská na kilometry daleko.:-D
Další
Xaver ŽIVĚ #102
1:31:56
zhlédnutí 21K
ALLEZREZA! ALLEZREZA!
20:45
zhlédnutí 75K