Temný

Petr Holec ŽIVĚ #12 - Premiér a prezident Andrej Babiš? Kdo nás zbaví Hřiba? 

Odebírat
zhlédnutí 27K
93% 255 19

Pravidelný středeční večer komentátora Petra Holce. Pracoval v ČTK, Reflexu a týdeníku Euro, psal pro měsíčníky Koktejl, Esquire, Xantypa a Playboy. Ptejte se, co vás zajímá?
🏆 Výherce ceny Nejhloupější lenochod
Jiří Pehe
👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
csshows.infojoin
ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
xaverlive.cz
www.xtv.cz
#xaverlive #petrholec #zive
Skladba Airport Lounge - Disco Ultralounge interpreta Kevin MacLeod podléhá licenci Creative Commons 4.0 (uvedení zdroje). creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Zdroj: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100806
Interpret: incompetech.com/
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/

Zábava

čas přidán

 

13. 01. 2021

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 61   
sfgdhdhd
sfgdhdhd Před 16 dny
A není to tak, že novináři šli po kmotrech jako Rittig správně a ted se Babiš jako největší kmotr dodstal do politiky, a tak jdou po něm?
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
COVID-19 JE GIGANTICKÝM TRAPASEM VĚDECKÉ A AKADEMICKÉ OBCE. Vždyť napadání člověka viry tu bylo odjakživa a věda a vědci s tím dodnes nejsou schopni nic udělat. Já vím proč. Vědci jsou nevzdělaní teorií spontánního řádu, tedy toho JEDNOHO, z čeho všechno pochází a čím je všechno uspořádáváno. F.A.Hayek má za ni Nobelovu cenu. Je to vědění mnohdy nad jejich intelektuální síly a mnohdy nad jejich náboženské přesvědčení. Pro druhé jmenované mám východisko. Je-li Bůh, spontánní řád je jeho prvním nástrojem. Papež František: "Věda je dílem Božím". Co to tedy spontánní řád je ? Je to samovzniklá a neustále samovznikající uspořádávající řídící struktura vesmíru, tedy i všeho na Zemi. Vzniká tehdy, když její budoucí prvky, tedy věci všemožného druhu a charakteru, se mají tendenci řídit pravidly alepsoň s podobnou charakteristikou a mají tendenci reagovat podobně na spontánní síly vesmíru, zejména fyzikální. Ona podobnost je podstatou vzniku spontánního řádu. A ten pak vždy vykazuje sebepořádací, sebezáchovné a seberegulqační vlastnosti a účinky. Rozšiřuje se od uspořádaného více k uspořádanému méně. Co to má společného s covidem-19 ? Úplně všechno. On je totiž evoluční replikací, tedy vtělením, spontánního řádu jistého druhu zvířecích druhů na spontánní řád lidského těla a to tak, že dokáže "podlézt" jeho imunitní systém, tedy už jmenované sebepořádací, sebezáchovné a seberegulační vlastnosti a účinky spontánního řádu lidského těla. Zbraňme tomu a je po covidu a všech dalších virových onemocněních. Jak ? Jednoduše. Nalezněme aktivátor imunitního systému lidského těla už v okamžiku vstupu virů do těla jakoukoliv cestou a je po viróze. Obří složitost imunitního sytému je prakticky nepopsatelná, ale výsledky jeho zásahu jsou hmatatelné. To je podstatné. To hledáme. Horečka je normálně odezvou řádění virů v těle a je spouštěčem imunitního systému. To je však už pozdě, jsme nemocní a to nesmíme dovolit. Nahradíme tedy horečku umělou teplotou zvenčí ihned po vstupu virů do těla a tím imunitní systém zapneme. Ten si vždy s ještě málo namnoženými viry poradí. Jak ale virové napadení v první fázi rozpoznat ? V žádném případě nečekáme na vražedné tzv. příznaky, to je už nemoc a to je už mnohdy smrt. Dokud nebudou testovací nástroje pro tento účel, pak musíme k lidovému pocitu "něco na mě leze". Ze všeho nejvíce pak záleží na rozhodnosti a rychlosti sebeobranné akce napadeného. Zahájíme okamžité ohřívání těla zvenčí klidnými způsoby pro dosažení už jmenované umělé teploty těla. Ta zapne ve správný čas imunitní systém a ten všechno zařídí. Tělo naznačí dost a za hodinu až 3 jsme zdraví. Je to rada vědecká, velmi bezpečná a úspěšná. A zadarmo. Nemůže ublížit, jen pomoci. TAK DO TOHO. POCTIVĚ A ZODPOVĚDNĚ... Dzp.
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
LIDI, NENECHTE SE OBLBOVAT, SERTE JIM NA JEJICH VAKCÍNY. BRAŇTE SE SAMI !!! Jde to velmi jednoduše. Já vím od myslitele myslitelů, nositele Nobelovy ceny F.A.Hayeka, že lidské tělo je spontánním řádem se svými sebezáchovnými, seberegulačními a sebepořádacími vlastnostmi a účinky. Říkáme jim imunitní systém. Ten stačí aktivovat včas, tedy při vstupu jakýchkoliv virů do těla, ať tomu každý rozumí, a on si s každým virovým vetřelcem, ještě málo namnoženým, poradí. I s covidem-19. Jak poznáme, že nás viry napadly ? Úplně stejně jako u nachlazení. Takže nebudeme blbě kecat a machrovat a okamžitě po zaznamenání nachlazení, to přece známe, rýma a tak, tělo ohříváme tak dlouho, až dá vědět nepříjemným pocitem přehřátí dost. Všichni to známe. Kladu vinu za nakažení covidem-19 na občana, když nedokáže pochopit a realizovat ani tak jednoduchou věc. Vládě a epindologům nevěřte. Zabíjejí vás tzv. příznaky, to je vražda a návod k sebevraždě. To je pozdě !!! yDzp.
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
@Cendislav Dve Rudočerné trdlo, dělám to 40 let a vždy to zabralo. Vloni v březnu i na covid-19. A teď mi řekněte vy, co je to teorie spontánního řádu, co je to spontánní řád lidského těla a jeho sebepořádací, sebezáchovné a seberegulační vlastnlstia účinky a co jsou to spontánní řády všemožných virů... Dzp.
Cendislav Dve
Cendislav Dve Před měsícem
:-D :-D Ty jo, tak to je super! Takže se lidé vlastně už nemusí bát žádných virů. Třeba virů: Marburg, Ebola, Hantaviru, A/H5N1, Lassa, krymsko-konžské hemoragické horečky (CCHFV), Dengue, vztekliny, HIV, pravých neštovic... A nechtěl byste nám to předvést přímo na sobě? Možná by pak bylo o jednoho troubu na sociálních sítích méně ;-) A to se vyplatí :-D
Mafian Gamber
Mafian Gamber Před měsícem
Je to pěkný xindl. Spravedlnosti v ČR dosáhnout nelze. Bylo by třeba vzít spravedlnost do vlastních rukou, jak vůči Rittigovi a všem viníkům dané kauzy a i jiných kauz, kde vinu prokazují nepřipuštěné odposlechy a to včetně soudců co je nepřipustily!!!
Richard Tomecek
Richard Tomecek Před měsícem
Se vším se dalo souhlasit než se narazilo na NATO a Bělorusko. NATO je anachronismus studené války, dávno ztratilo své opodstatnění a je ostudné, že velmoc Evropa není schopna se postarat o svou vlastní bezpečnost. Co dělají základny USA v Německu, Kosovu a jinde v Evropě je nepochopitelné. Co se týče Běloruska, pokud se nevěří výsledům voleb, měl by se někdo obtěžovat navštívit tam menší města a vesnice, aby zjistil zda většina stojí o vstup do EU, nebo upřednostňuje suverenitu země.
ulanbatar23
ulanbatar23 Před měsícem
@Richard Tomecek Ne, tohle podle logiky opravdu neni. Ze ty jsi absolvent aplikovane logiky z Vysoke skoly zivota? A kompliment? Ale kdeze, jen pppis reality...
Richard Tomecek
Richard Tomecek Před měsícem
@ulanbatar23 Podle logiky těch s mozkem byly sovětské základny na našem území zcela na místě, vše bylo v rámci VS. Ten "kompliment" sis mohl ušetřit, svědčí jen o stavu tvé mysli.
ulanbatar23
ulanbatar23 Před měsícem
To, ze to nechape nekdo jako ty,, Richarde, neznamena, ze je to nepochopitelne i pro zbytek populace, ktera mozek ma.
Josef Stedronsky
Josef Stedronsky Před měsícem
Sic už jsem vás před časem zatratil, ale výrazně jste se zlepšil. Doufám, že nebudete jako Soukup -> kam vítr, tam plášť :( (oportunista)
abbsnn cose
abbsnn cose Před měsícem
Mám se hodně co učit...
Shauka Hodan
Shauka Hodan Před měsícem
Happy every day
Václav Bláha
Václav Bláha Před měsícem
Pan Holec rád reaguje na staré politiky, "tetu" Mirku apod, ale co dědek Václav K. st, ten muj nevadí? Co starý dinosaurus VK senior? Ten už přece předvedl co si opravdu myslí, co chce pro "obyčejné"lidi, že je to normální sociopat a že mu nebudeme skákat na "špek"! Nebo ano????
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
Takže proberme demagogie pana Holce. Piráti hlasovali proti daňovému balíčku, protože chtěli zvýšení slevy na dani a chtěli to jinak. Frjenčík vůbec neřekl, že to chce mít přesně tak, jak to bylo teď odhlasováno. To, že si Česko půjčuje levně teď, neznamená, že to tak bude vždycky. Mimochodem Ferjenčík neřekl, že bude ministr financí. (a pak zase pro změnu říká, že to bude Wagenknecht) 2) Hříb - posunul dopředu otázku sociálních bytů a zrekontruoval je, pousunul dopředu výstavbu metra D, posunul dopředu výstavbu obchvatu a železnice na letiště a další. 3) Kávovar - to byla rámcová smluva, která byla podepsána před lety.... já bych se spíš psal přoc Holcovi a Xaverovi tak leží piráti v žaludku? Kdo teď dělá bordel a je u vlády.... aha? Možná tuší, že je dobré být za dobře s partou ANO, SPD a podobně - do těch vůbec nerejpou...
Snipa Johnny
Snipa Johnny Před měsícem
​@Václav Pecha zrušit dotace divadlům -neziskovkám politickým , fodbalům hokejům , nemám žádný problém . Problém je že se peníze nedostanou k potřebným chápej k lidem na pokraji chudoby. Kdy jste na posledy bydlel v podnájmu ve více lidech pane milionáři ? Bydlíte ve svém nebo v pronájmu podnájmu ? A za kolik ? Rodiče vám vše zaplatí nebo musíte přispívat na domácnost - aspoň 100 KČ měsíčně ? a k LGBT orgijím , je to známé a dohledatelné viz maďarský politik. - stále čekám na ten odkaz videa s pirátskou polívkou pro chudé . Pak se můžeme bavit o dalším.
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@Václav Pecha Skrze ty elektroměry se mělo zjistit, jestli je daný byt obývaný nebo prázdný.
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Moravian guy OK, ale to, že by někdo chtěl zvýšit daně na nemovitosti neznamená, že někdo někoho šmíroval... a nejsou takový hlupáci, aby si mysleli, že jim to projde... jak řikám, kachna, nejspíš ze strany TOP09
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@Václav Pecha Ale oni to tvrdili sami, že by chtěli ty daně majitelům prázdných bytů zvýšit. 😁 Je to jejich program asi, já jim to neberu, ať se za to nestydí, když si myslí, že to pomůže.
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Moravian guy je to jenom vymysl, nikdy nic takového nebylo, nehlasovalo se o tom a tak dále... prostě lež a snaha pošpinit piráty
Snipa Johnny
Snipa Johnny Před měsícem
HŘIB ZRUŠIL POLÍVKU NA VÁNOCE CHUDÝM OBČANŮM
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Snipa Johnny tak jste slepej nebo co, máte tam asi 3 v tomhle vláknu.....
Snipa Johnny
Snipa Johnny Před měsícem
@Václav Pecha žádný odkaz ani video totiž neexistuje
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Snipa Johnny máte odkazy, videa fakt hledat nebudu ;-)
Snipa Johnny
Snipa Johnny Před měsícem
@Václav Pecha stále čekám na odkaz videa kde pirátská antifa rozdává polévku chudým .
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Snipa Johnny spočítejte si je Vy :-)
eduardviska
eduardviska Před měsícem
Ferenčík, ministr financí.... Ty krávo....Ale není bohužel 1.Apríla. Major Terazki taky měl na všechno odborníkov :-))). Sáhl do složek a měl honce pro prasata , stačilo být nebo asistovat u filmu Ves v pohraničí :-))). Hezký leden.
abbsnn cose
abbsnn cose Před měsícem
Těším se za týden ale bylo by to supr bez doutniku.... .
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
ANO, PIráti, komunisté, ODS, TOP 09, lidovci a ČSSD jsou pro nás největším nebezpečím. Ostatní jsou jen blbci... Dzp.
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
IMUNITNÍMU SYSTÉMU JSOU MUTACE COVIDU-19 ŠUMAFUK ! Při napadení jakýmikoliv viry tělo reaguje horečkou, aby aktivovalo imunitní systém. Většinou pozdě. Jsme nemocní. Vyvolejme tedy teplotu těla zvenčí ihned, na tom záleží ze všeho nejvíce, při napadení viry ohřátím těla po prvním náznaku nemoci, tedy známém "něco na mě leze". Stačí oblečením. Aktivujeme tak náš imunitní systém v předstihu, dokud ještě viróza nezasáhla celé tělo. A je za půl hodiny až 3 po nemoci. Dělám to tak 40 let na vědeckou radu a nikdy, ani jednou, jsem nebyl nemocen z tohoto důvodu. Zabralo to u mne osobně spolehlivě i na covid-19. V době covidové známe pro jistotu jen covid ! První náznaky s nachlazeninami jsou totiž stejné. Nic bezpečnějšího, rychlejšího, úspěšnějšího a levnějšího, než tento zásah, neexistuje. Imunitní sytém jsou totiž sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační vlastnosti spontánního řádu lidského těla. Ve spojení s lidskou inteligencí je to nejúpěšnějšího obranný mechanismus ze všech. Jen se ho naučit využívat. Nečekejte na tzv. příznaky, jak vám doporučuje vláda se svými "odbornými" nevzdělanci. To je vražda a návod k sebevraždě. Lék na covid totiž neexistuje !!! Dzp.
miko foin
miko foin Před měsícem
Rád Vás poslouchám ale myslím, že patříte k lobby za vakcínu přece nejste hloupý
Pavel Richter
Pavel Richter Před měsícem
Pan Holec opět skvělý a trefný 👍. Pokud jsem někdy uvažoval o členství, tak pouze kvůli jeho streamům na jeho podporu 😉
ludmila novakova
ludmila novakova Před měsícem
vyborne
Jiri Sika
Jiri Sika Před měsícem
Rozumný pan novinář diky.
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
​@Jiri Sika Pokud vám se jeho demagogie líbí, je to Vás problém ;-) Našel jsem minimálně 5 bodů, které jsou bláboly. Ale to si tady nikdo neověřuje... hlavně, že je to pán s doutníkem :-D
Jiri Sika
Jiri Sika Před měsícem
@Václav Pecha Je jasný, že elfům se líbit nebude.
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
Spíš šikovný demagog.
Greenfir
Greenfir Před měsícem
Novinky (viz 13 minuta), potom co jejich diskuze přešly pod moderátorství Seznam ideopolicie, už nejsou místo, kde je možné se v diskuzích vyjadřovat svobodně. Je to odporná cenzura duševních mrzáků, kteří se zaklínají smluvními podmínkami a je to prostě k blití. 100 x horší jak FB a Twitter. Komentoval jsem tam deset let a potom, co to přešlo pod Seznam, končím. V diskuzích iDnes je 1000 x víc svobody než mají Seznam diskuze. A vidím a slyším to všude, jak lidi píšou, že jim Seznam soustavně maže příspěvky, které bez upozornění mizí, anebo dostávají jeden ban za druhým za slušně vyjádřené názory.
Jiri Sika
Jiri Sika Před měsícem
​@Pavel Tajc Souhlas, ještě dodávám, že i zprávy samotné na Seznamu jsou prosetý přes ideologický síto. Je k zblití jak si šéfové big tech firem jedou v globálním šíření dobra podle jejich představ.
Pavel Tajc
Pavel Tajc Před měsícem
Seznam diskuze to zabily, tam už teď nemá cenu vůbec nic psát, všechno mažou. Soudruzi ze Seznamu si politicky korektní ideologicky čisté diskuze rozvracet nenechají. Pokud ale chcete oslavovat Seznam, EU, Piráty a tepat do Babiše, tak to se asi smí.
foxmentp
foxmentp Před měsícem
To kouření je nutné? To je hrůza.
foxmentp
foxmentp Před měsícem
@Markéta Hendrychová a proč??protože mě to irituje.Ani né proto že jsem nekuřák,ale spíše mě vadí ty pauzy.Nikdo nehaní názory p.Holce..
Markéta Hendrychová
Markéta Hendrychová Před měsícem
A proč? To je argument jako....twl někdo jí na verejnosti banán...odporné 🙄🙈🤣
miko foin
miko foin Před měsícem
Holec je bezkonkurenční komentátor
Jaromír Kraus
Jaromír Kraus Před měsícem
Holec je trapný,jako vždy......)))))))))))))
Karel Janyška
Karel Janyška Před měsícem
COVID-19 ? GIGANTICKÉ SELHÁNÍ SVĚTOVÉ VĚDECKÉ A AKADEMICKÉ OBCE ! Základem pro pochopení jsoucna je znalost teorie spontánního řádu, tedy toho JEDNOHO, odkud všechno pochází a čím všechno je. I první živá buňka, tedy život sám, příroda jako celek i její jednotlivé komponenty, tedy rostlinné a živočišné druhy, člověk i jeho lidský svět. Lidská mysl, rozum, inteligence a na co jen pomyslíme. Co to tedy je spontánní řád a jak vzniká ? Je to řídící struktura všeho jím uspořádaného ve vesmíru a na Zemi, kde je jím nejuspořádaněji, zejména. Proto jsme. Vzniká tehdy, když jeho budoucí prvky mají tendenci se řídit pravidly alespoň s podobnou charakteristikou a reagují podobně na spontánní síly vesmíru. Ona podobnost je k sobě má a pokud jsou ve vzájemném dosahu, reagují na sebe a jsou k sobě připoutávány a včleňovány do této řídící struktury, které nakonec ve svém chování podléhají. Samovolně, neosobně, spontánně. Myslitel myslitelů F.A Hayek, který se dokázal oprostit od náboženských, okultních a konstruktivisticko-racionalistických představ, pověra a mýtů dostal za teorii spontánního řádu Nobelovu cenu. Trvalo pět roků, než příslušný výbor pochopli zhruba o jakou gigantickou složitost a objev jde. Viz jeho autobiografie. Neměli obor, za ktrý by mu ji dali, tak vybrali ekonomii. Toho, že to samo si však všiml už v 17. století Giambattista Vico. Co z této nezměnitelné danosti plyne ? Nic menšího, než to, že člověk je povinen respektovat meze, které nám spontánní řád klade a všechno co posuzuje musí posuzovat po tímto věděním. Vždyť jeho mysl je složena z pravidel spontánního řádu lidského světa, který ho obklopuje a kterého je neoddělitelnou součástí. Vědec, který nebádá se znalostí teorie spontánního řádu není hoden svého platu, řekl Hayek a měl pravdu. Pandemie covidu-19 je toho až děsivým důkazem. Vědci nevědí co s ním a zase jen metodou pokus-omyl se snaží zmírnit její důsledky, místo toho, aby ji uměli zastavit. Nemohou, neznají její podstatu ! Co tedy dělat, aby zmizela tato, a vůbec všechny, pandemie a pro lidstvo nevhodné replikace spontánních řádu, tedy vzájemná jejich vtělení ? Nezbývá, než se teorii spontánního řádu naučit ! Vždyť lidské tělo je jím také a vykazuje, jako všechny spontánní řády sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační vlastnosti a účinky. Ve světě živočichů, tedy i lidském, jim říkáme imunitní systém. Nejsou tedy dva, člověk a imunitná systém, ale jen spontánní řád lidského těla a jeho vlastnosti a účinky. Tedy systém jeden ! Při této znalosti, a teď hovoříme jen o virových pandemiích, je jen krůček k nalezení obrany proti virovým onemocněním, které jsou právě vtělením spontánních řádů virů a lidského těla. Stačí včas imunitní systém aktivovat platným způsobem. V případě napadení viry stačí vyvolat teplotu těla zvenčí ihned po začátku inkubace a imunitní systém vetřelce vyhledá a zničí. S málo namnoženými viry si lehce poradí. Tak do toho. Jinak se lidstvo z místa rychleji nepohne. Naučit se využívat dobrodiní spontánních řádů všude a přijde skok v jeho vývoji... Dzp.
Adam Folta
Adam Folta Před měsícem
Zatím asi nejlepší díl, jen tak dál :)
Pup Pup
Pup Pup Před měsícem
Jenom vidim to X a už je mi zle
Markéta Hendrychová
Markéta Hendrychová Před měsícem
A proč na to X koukáš....dívej se na jiný písmena 🙄🤣....to je mazec...i tací jsou mezi námi....wow
Pup Pup
Pup Pup Před měsícem
@miloslav bednar nedívám
miloslav bednar
miloslav bednar Před měsícem
Tak proč se na to díváš?
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation Před měsícem
@Jan Vodrážka Jo tak, já se bál, že tomu věříte.
Jan Vodrážka
Jan Vodrážka Před měsícem
@Navier-Stokes Equation Omlouvám se, ale je to tak. V letech 2011 až 2017 jsem dělal v hospodě u nás na vesnici, a taky jsem byl ve volební komisi, dost lidí přesně tenhle důvod zmiňovalo. :)
Miroslava Růžková
Miroslava Růžková Před měsícem
Těším se za týden ale bylo by to supr bez doutniku.... .
Markéta Hendrychová
Markéta Hendrychová Před měsícem
A dalšímu se nebude líbit sako....pak účes...pak limonáda....nebo víno...no a pak se nemusí vysílat vůbec 🙄🤣. Nechte prosím lidi žít svobodně!!!!! Dííky moc
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před měsícem
Klidek, pani učitelko.
Jindřich Šídlo
Jindřich Šídlo Před měsícem
Mám se hodně co učit...
Petr Marek
Petr Marek Před měsícem
To máte. Pracovat pro prolhanou cenzurskou agitku na seznamu, to chce opravdu silný žaludek.
Miroslava Růžková
Miroslava Růžková Před měsícem
Pana Holce jsem měla moc ráda v podtrženo ,sečteno...koukam i na Holec Live ,ale drtí mně ty šílené přestávky i 20 vteřin, když táhá nebo zapaluje doutník nebo hledá otázku...kolikrát mám strach ,že usnul🙄...když mluví je to supr☺...je chytrý a vtipný ale ty prostoje😪
Ad Ei
Ad Ei Před 10 dny
Já myslím, že je to ještě horší, než si myslíte vy.,😵🙃😩🤕🙄🤔Nuda!
M. Storm
M. Storm Před měsícem
Mohli by tam misto Hřiba nasadit Řeporyjce😂
NOname Common Sense
NOname Common Sense Před měsícem
Radši Krušnohorce než Řeporyjce. :-))
Jakub
Jakub Před měsícem
Dvě věci - doutník se neodklepává a rozhodně se znovu nezapaluje ;)
Jirka Jr
Jirka Jr Před měsícem
Holec nějak nechytá tu rovinu, že papaláš je ten , kdo nectí vlastní pravidla .... nebo už vám to pane Holče konečně došlo?
Jirka Jr
Jirka Jr Před měsícem
@Jakub Kája tak to jsem v trapu, pane :-)
Jakub Kája
Jakub Kája Před měsícem
Neznáte mapu pane
Luky
Luky Před měsícem
zdravim vsechny co se nudi tak strasne ze koukaj i na xaver live :D
Ad Ei
Ad Ei Před 10 dny
Děkuji vám za pozdrav. Oni mu to žerou.😵🤧🙃🤕😩
Ma Va
Ma Va Před měsícem
HOLEC JE BOREC
Lenka Hoblová
Lenka Hoblová Před měsícem
Holec je bezkonkurenční komentátor
Lenka Hoblová
Lenka Hoblová Před 18 dny
Zároveň, když se někdy objeví na 24, tak ho obyčejně hned utnou, když něco nechtějí, aby řekl. Zvou si tam jen ty, co jsou už prověření, věrní a říkají jen to co chce ČT 24.
Roman Jindra
Roman Jindra Před měsícem
Rád Vás poslouchám ale myslím, že patříte k lobby za vakcínu přece nejste hloupý
Jakub Kája
Jakub Kája Před měsícem
Proč? Každý kdo s vakcínou nemá problém a veřejně se k tomu přizná, musí být lobbista?
jkolar
jkolar Před měsícem
No, za mě zatím nejlepší díl, Holec byl ve formě! :)
Hloupy Honza
Hloupy Honza Před měsícem
Mistre tobe z ty Zemanovo a Babisovo prdele cumej fakt jen nohy.
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Moravian guy je to urážka, bohužel však také zároveň smutná pravda
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
Panebože, když už někoho urážíte, zkuste se nejdříve naučit skloňovat.
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
@Vitezslav Svaton tak to bylo hodně vtipný... poslechněte si to ještě jednou a bude Vám jasné, za koho kopou...
Vitezslav Svaton
Vitezslav Svaton Před měsícem
Holec i Xaver jsou volici ODS akorat haji svobodu slova a broji proti hlouposti. Takze vas tridni nepritel:) soudruhu.
Adam Folta
Adam Folta Před měsícem
Adekvátní komentář hlupáka :)
Voříšková automediace
Přiznám se, že po svých celoživotních zkušenostech... jsem tu pana Holce párkrát vyslechla se zájmem, že ano, je chytrý charismatický a má (pro mě a za mě, že povětšinou souhlasím) objektivně vyvážený projev. Dnes jsem ho ale zase pustila jen k nudnému úklidu s vědomím, že se asi nic nového nedozvím. A pardon, dneska jsem se spletla, rozhovor je (pro mě) věcně obohacující a dokonce povznášející (malí neúspěšní by zanikli, kdyby to bylo jako v přírodě 👍), takže děkuji srdečně. A propos dámy, (třeba i dávno odnaučené kuřačky, jako já), dobré doutníky famózně voní, zkuste vedle takového chvíli pobýt a jen dýchat...😊
Dagmar Maresova
Dagmar Maresova Před měsícem
Špatně řečené, Dvořák a spol,že jsou nevinní,spíš jim to nedokázali.Určitě mají dost právníků na to aby podnikali na hraně zákona.Kdyby na Babiše něco měli už je dávno u soudu.Vystupování Dvořáka u Xavera děs,podobnej typ jako Faltýnek,ti by potřebovali si trochu odpočimout za katrem.
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před měsícem
Pirati se musi zlikvidovat vsemi prostredky uz jsem slysel nekolik dobrych napadu !
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před měsícem
@Václav Pecha V dnesni napjate dobe bych s tim vasim nazorem nechodil na verejnost asi nevite jak je narod nabuzeny take vam muze jit o zdravi i kdyz nejsem pro fyzicke nasili ale pro to ten dobytek odehnat od koryta zrat muzou ale nesmi mlaskat verim ze to nechapete to nevadi nejste jediný ale mit tohle doma tak radeji budu vdova nebo v opacnem pripade vdovec !
Václav Pecha
Václav Pecha Před měsícem
Tak si klidně žbrblejte a likvidujte tady u klávesnice. Mají dobrý program a těším se, že v dalších volbách budou skládat vládat a bude to mnohem lepší než co teď předvádí trio ANO SPD a Komančové
mutemathmancz
mutemathmancz Před měsícem
Prý, že by si měl Hřib přivézt s jehlama i thajwanský čaj do kávovaru, tak to jste zabil pane Holec :D:D
Duda Milan
Duda Milan Před měsícem
Krásný, pozdrav ,z Belgie, zameskal jsem v včera přímí přenos, jinak přeji pane Holec vše dobré.
Milan Kočka
Milan Kočka Před měsícem
A taky nějakou tu hoďku pravopisu :-)
Lukáš M.
Lukáš M. Před měsícem
Očkovaný i neočkovaný šíří vir stejně. Tak nevím, proč bych jako neočkovaný měl být diskriminován. A to nepovinné povinné testování před návštěvou holiče, posilovny, hospody. To snad nikdo nemyslí vážně a jsem zvědavej, jak moc to bude někdo kontrolovat. Je to prostě šaškárna
Magnus Atheus
Magnus Atheus Před měsícem
Věřte, že se najde dost lidí u Nás, kteří to budou mít jako svatou povinnost.
Jiří Šťastný
Jiří Šťastný Před měsícem
Pan Holec nemá příjemnou barvu hlasu, možná by se měl pokoušet více o písemný projev. Je to vzdělaný člověk, fešák, bohužel covidově negramotnej, schází mu z této látky zřejmě řada relevantních informací!. Věřím, že kdyby tyto informace měl, přehodnotil by svůj postoj, ne byl by kupříkladu s genovou vakcínou Pfizer ap. za dobře, ale spíše za špatně. Možná si chce nechat aplikovat jinou vakcínu? To ale neprozradil. Přeji mu pevné zdraví!
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
Metoda očkování na bázi mRNA je známá a využívána více než 20 let. V medicíně se s geny pracuje běžně, žádná novinka.
Elzbieta Hoření
Elzbieta Hoření Před měsícem
To je nová móda čudit při moderování? Je to trapné. Fuj, ještě, že ten smrad neleze skrz obrazovku.
Robert Roberts
Robert Roberts Před měsícem
U typu tohoto pořadu je důležité především mluvené slovo. To jestli u toho někdo čudí nebo ne je absolutně nepodstatné. Vy jen hloupě hledáte problém tam kde není. Toť vše..
Tom Dudek
Tom Dudek Před měsícem
Na demonstraci prý nezazněla alternativa!? Jediná nejlepší alternativa jezlepšit imunitu a nechat odpovědnost za svoje zdraví na občanech ty lidi na demonstraci nebyli žádný blbci alespoň za mě 😑
Tom Dudek
Tom Dudek Před měsícem
@Moravian guy Sranda je v tom že to tak jednoduché je ale lidi nechávají zodpovědnost rádí na jíných a pak se tohle děje - někdo chytrý v čele :-D
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@- Chobotnička- Jo naslouchat tělu. Jak se to dělá? Přiloží se mušle k uchu a už se naslouchá, nebo jak? 😅
- Chobotnička-
- Chobotnička- Před měsícem
@Moravian guy Je to jednoduché, chce to jen naslouchat svému tělu. 😁
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@Tom Dudek Kdyby to bylo takto jednoduché, bylo by to fajn.
Tom Dudek
Tom Dudek Před měsícem
@Moravian guy ne třeba přestat kouřit hýbat se otužovat zdravě jíst a s dobrou imunitou se asi jen těžko nakazíš😑
Miroslava Jurickova
Miroslava Jurickova Před měsícem
Pane Holec vy jste Trumpa odsoudil po volbách a proto to ani nechceme poslouchat! Kam vítr tam plášť!
Chi.P.
Chi.P. Před měsícem
Jinak zaměstnavatel by měl chtít po očkované osobě i potvrzení, že nemůže přenášet Covid 19. Každopádně to, co se děje, se nenazývá očkování.
Chi.P.
Chi.P. Před měsícem
Prý Zločinci, teda Piráti ukradli z účtu na novou radnici 1 000 000 000 korun. Jednu miliardu korun.
Greenfir
Greenfir Před měsícem
Já nemůžu uvěřit, že Piráty volí ještě někdo z jiného důvodu než je legalizace drog, možná se to stydí ty lidi to říct a okecávají to a říkaj, že tam vidí něco jiného, ale proboha co? Feťácká levičácká anarchie, která si hraje na něco, co není. Piráty bych snad dal až za KSČM, což se zatím nikomu nepovedlo vytlačit komouše z posledního místa na mojí hitparádě.
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation Před měsícem
Proč jsou piráti špatní? Zatím ani neměli šanci se pořádně předvést. Kvůli legalizaci je snad volí jen prvovolici, za drogy se tu zatýkají snad jen důchodci mastičkáři, vietnamci a vybuchující perníkáři, tak k čemu legalizace
Robert Roberts
Robert Roberts Před měsícem
Začátek 4:49
Michal Kočíb
Michal Kočíb Před měsícem
Pane Klausi máte ještě ten dopis kde jste žebral o přijetí do KSČ?
Nyky Nowak
Nyky Nowak Před měsícem
Volební sliby pirátů? Stačí si vzpomenout na geniální výmluvu levicového Sobotky že: "Sliby nebyly zasazeny do reálných rámců". A mezi Sobotkou a současnými piráty není rozdíl. Politici, kteří před vstupem do politiky NIC nedokázali, není za nimi žádná práce!
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
Já nechápu, že se někteří spoluobčané neustále pohoršují nad tím, že očkovanému bude dovoleno více než neočkovanému (cestování, kulturní akce atd.) Proč by ten, co překoná obavy a nechá se naočkovat, tak by měl být omezen stejně jako ten neočkovaný?
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@Lukáš M. Nechápu, proč nepíšete narovinu. Řeči typu "všichni vědí", "je to naprosto jasné", "každý rozumný to musí vědět", tak takové fráze mají informační hodnotu toaletního papíru na nádraží v Orlové.
Lukáš M.
Lukáš M. Před měsícem
@Moravian guy to snad ví každej trochu inteligentní člověk
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@Pavel Tajc A jaká je ta věc? Proč to nenapíšete rovnou, jak se věci mají?
Pavel Tajc
Pavel Tajc Před měsícem
Nechápete, protože nechcete. Ta věc je jasná.
Moravian guy
Moravian guy Před měsícem
@- Chobotnička- Aha, ok.
Michal Švarc
Michal Švarc Před měsícem
Klaus vystoupil na demonstraci, protože toto nebyla neziskovkářský pokus o barevnou revoluci typu Milionového chlívku na Letné, ale je to spontánní občanský odpor proti vládní diktatuře a teroru, jenž nemají obdoby od časů bolševického vyvlastňování.
mutemathmancz
mutemathmancz Před měsícem
@NOname Common Sense Havel, Klaus oba dva děs.
NOname Common Sense
NOname Common Sense Před měsícem
@mutemathmancz :-)) Čím se lišila Havlova a Klausova amnestie? :-))
mutemathmancz
mutemathmancz Před měsícem
@Miroslava Růžková Klaus je naprosto amorální člověk, totální narcis, který svou amnestií udělal škodu na státu cca 90mld a někteří lidi ho jsou schopni ještě volit na prezidenta tohle je prostě šílenost.
Miroslava Růžková
Miroslava Růžková Před měsícem
Klaus je gauner a vždycky byl...je to ,,chlap " ?...no člověk bez morálky , on neví co ti slovo znamená
Michal Švarc
Michal Švarc Před měsícem
Pokud restauratéři, dopravci, pořadatelé kulturních a sportovních akcí atd. budou moci umožňovat vstup pouze lidem s bumážkou (rozumějte s kovidovým očkovacím pasem), tak co jiného to do háje je než povinnost, a proč by zaměstnavatelé nemohli u svých zaměstnanců vynucovat očkování? Babiš mele sračky o tom, že očkovaní nebudou zvýhodňováni. Babišovci a spol. totiž zamítli pozměňovací návrh paní poslankyně Maříkové k zákonu o očování proti kovidu, který měl zaručit, že neočkovaní lidé nebudou znevýhodňováni. Estébák prostě lže, lže, lže a lže. Stát si umyje ruce tím, že si do zákona napíše, že očkování není povinné, ale soukromé subjekty i státní úřady mohou pro vstup vyžadovat očkování. Navíc, jestli si myslíte, že se necháte opíchat a potom se vrátíte zpět do normálního života, tak jste hodně naivní. Zapomeňte na to, Budou mutace, na které vakcíny nebudou fungovat, budou další viry a hlavně podle nejnovějších studií vakcíny nezabraňují šíření viru, ani nechrání vakcinovaného proti onemocnění, nýbrž pouze snad zmírňují průběh. Po celém světě se objevují spousty případů závažných vedlejších účinků vakcín a dokonce i úmrtí po vakcinaci. Vytáhněte si už konečně hlavy z prdelí!
Ad Ei
Ad Ei Před 10 dny
V Austrálii je to povinnost!🙄🤔🙃😩👍❗
daniel kral
daniel kral Před měsícem
Min. zdrav. Izraele po naočkování více jak 2 milionů obyvatel eviduje 12.01.21 kontraindikace u 376 osob ve věku 40-60 let: 113 - únava 97 - bolest hlavy 76 - lehká alergická reakce 71 - zarudnutí vpichu 51 - ztížená hybnost 7 - zvracení Armaggedon se nekoná.
Marie Málková
Marie Málková Před měsícem
Václav Klaus nepřišel na demonstraci sám, jako aktivista, ale byl pozván a požádán, zda by promluvil. Pozvání přijal a řekl svůj názor. To je špatně ? Své názory už sice mnohde psát nemůžeme, ale říci je snad ještě můžeme, né ? Jinak nebojují proti očkování, ale proti povinnosti nechat se očkovat a proti vytváření dvou kategorií občanů. Dokud pan Holec chodil pouze do podtrženo, ráda jsem si ho poslechla, ale nyní, hm, škoda.
Marie Málková
Marie Málková Před měsícem
@erb. bts. ano, vždyť je dobře, že ho říká.
erb. bts.
erb. bts. Před měsícem
Stejně jako Klaus, tak i pan Holec byl pozván aby promluvil a také může říct svůj názor.
Miroslava Růžková
Miroslava Růžková Před měsícem
Pane Holce mám vás ráda, ale ty doutniky jsou únavný..půlku pořadu mlčíte a Popotahujete ten
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před měsícem
Jestli jste si zaplatila hodinu povídání a takhle vás šidí, tak reklamujte.
Marty Woss
Marty Woss Před měsícem
Tak co udělat Lockdown na média tím myslím na všechny i na tento pořad. Tak na osm měsíců a až nebudete mít za co koupit kvalitní doutníček nebo co jíst, tak si myslím, že by jste situaci hodně rychle přehodnotil
Pavel Tajc
Pavel Tajc Před měsícem
Kdyby poslanci nebrali platy během lockdownu, hned by věděli, co a jak dělat jinak.
Jan Havelka
Jan Havelka Před měsícem
Hezké a pravdivé komentáře.Komentáře bez zášti a nenávistri.Děkuji
Filthy Frank
Filthy Frank Před měsícem
Zase je chytrej jak rádio
Joachim Flum
Joachim Flum Před měsícem
Tak proč na to koukáš?? :D LOL... :D
Další
Daft Punk - Epilogue
7:58
zhlédnutí 23M
Politický rok 2016
3:30:11
zhlédnutí 2,4M
Xaver LIVE s hostem: David Rath
1:04:22
Xaver LIVE s hostem: Jan Kraus
1:01:05
Daft Punk - Epilogue
7:58
zhlédnutí 23M
REAKCE - JAK NÁS VIDÍ SVĚT
12:23