Temný

Demonstrace na obranu ČT - pravda a lež 

Xaver Live
Odebírat 40
zhlédnutí 80K
93% 748 49

Dnes mimořádně k demonstraci na obranu České televize, která proběhla na Kavčích horách dne 17. listopadu 2020.
👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
csshows.infojoin
ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
lubosxaver
xaver.cz
www.mannershop.cz
www.xaver.cz
www.xtv.cz
#xaverlive #xaver #RadaCT
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/

čas přidán

 

17. 11. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100   
doliio volay
doliio volay Před 16 hodinami
Thanks for posting this video....
Ondrej Papez
Ondrej Papez Před dnem
Televize by mela byt Ctvrtou Moci statu. Byl bych moc vdecen kdyby tou i byla. Bohuzel uz dlouho se stava prodlouzenou rukou Vlady. Nikdo krome alternativnich medii neumi a nebo nechce postavit jedinou kritickou otazku. Dival jsem se na paar Dokumentu o Propagande a byl jsem velice mile prekvypen ze mi daly za Pravdu. Dekuji!
Lubos Jiskra
Lubos Jiskra Před 16 hodinami
@Ondrej Papez Vezměme to popořádku: Ředitele ČT ustanovuje do funkce a odvolává z funkce Rada ČT. Radu ČT volí v demokratických volbách Parlament ČR. Parlament ČR je zvolen v parlamentních demokratických volbách českým lidem. Z toho vyplývá, že Česká televize by měla podléhat lidu, respektive zástupcům lidu, které si lid zvolí. Vláda ČR, ani premier ani žádný ministr na to nemůže mít žádný vliv. Proto ČT nemůže podléhat státu. Není to televize státní. Je to televize veřejná a proto by měla být nezávislá. U nás (ale i jinde ve světě) máme problém, že nefunguje demokracie. Projevuje se to tak, že skupiny poražených v demokratických volbách nerespektují výsledky demokratických voleb, neumí uznat porážku a výsledkům voleb se nechtějí podřídit. Potom vykřikují, urážejí své politické protivníky, svolávají demonstrace a protestují. Od posledních prezidentských i parlamentních voleb jsme si toho, myslím, užili dost. Např. Chvilkaři, petice senátorů, .... atd... mnoho různých skupin levicových liberálů... atd....atd. A tak se stalo, že i redaktoři ČT začali prostřednictvím ČT prezentovat svoje politické postoje a tím přestali býti redaktory a stali se politickými aktivisty. Přestali býti nezávislými a vytvořili z ČT součást opozice. To je samozřejmě špatně. A stát s tím nemůže nic dělat. Napravit tento stav může pouze Rada ČT, a to výměnou ředitele. Nový ředitel potom musí učinit ČT opět objektivní a nezávislou. A to především výměnou politických aktivistů za řádné, nezávislé redaktory. To by byl správný, demokratický postup
Ondrej Papez
Ondrej Papez Před 21 hodinou
@Lubos Jiskra Dobre rano, myslel jsem "TAKZVANA Ctvrta moc statu" , dnes dochazi k zceleni Zakonodarne, vykonne a soudni moci neprima zavislost vyvolana Financni potrebou jednotlivych slozek. Samozrejme by mela byt Nase verejnopravni televize nezavisla uz jen stoho duvodu ze se nemusi nechat ovlivnovat potrebou vydelavani kapitalu. To platilo v dobe kdy se staty nemusely a nechovaly jako Firmy. Vylucovalo to risiko ovlivneni situaci trhu. S dlouhodobeho hlediska nemuze Ceska Televize fungovat nezavisle a uz dlouho nefunguje. Jednoznacne musi pracovat ve smyslu sveho zamestnavatele (chlebodarce) a to je stat Ceska Republika s.r.o. Dekuji!
Melkor
Melkor Před dnem
@Lubos Jiskra Ale on má pravdu. Klasicky je moc výkonná, zákonodárná a soudní. Čtvrtou mocí mají býti média (televize, rozhlas, noviny, atd). Takový hlídač demokracie. Ale to už je známé snad od Napoleona. Někdy je mezi moci dávána i církev, třeba Polsko je takovým příkladem. Samozřejmě u medií a církví jde spíše o vliv, reálně nemohou (neměly by) zasahovat do chodu státu.
Lubos Jiskra
Lubos Jiskra Před dnem
Potěš koště. No to je neskutečný, co je tohle za blábol. Televize nesmí mít nad nikým žádnou moc. Jak jste na to přišel? Veřejnoprávní televize musí především informovat, přičemž nesmí dávat najevo své sympatie. Čtvrtá moc státu.... kristepane....
Melkor
Melkor Před dnem
ČT je prodlouženou rukou vlády? ČT má nejblíže k TOP 09 a ti už nejsou ve vládě sedm let. Co mi vadí na ČT je hlavně to, že si Dvořák a jeho tým udělali z ČT stát ve státě. Ta televize patří nám všem (co platí). Jak může zatajovat informace, které by měly býti veřejně dostupné. Televize nepracuje v režimu přísně tajné, není to ministerstvo obrany. Všechny smlouvy by měly býti na internetu, ať mají lidé přehled, za co se utrácí naše peníze.
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před dnem
Ať žije Xaver a Lipovská!
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před dnem
@Petr Vyhnálek .... než napíšete "ať žije....." dejte si tu práci a čas a pusťte si originální záznamy na stránkách ČT .... stojí to za to, opravdu Mr.X tam nepípne- toho tam neuslyšíte! Lipovská se při každém ujetí slova omlouvá, že možná nepostřehla, přeslechla, pak deset minut vykládá něco nesrozumitelného a pak se zase omlouvá, snaží se sťourat v naprosto nepoctatných věcech- čas běží, jen aby něco našla. O Matochovi, raději nemluvím. Je všeobecně známo, že někteří politici odmítají pozvání, aby sami mohli tvrdit, že nejsou zváni. - naprosto jednoduchá zbraň proti ČT To na Barrandově Okamura má už i pyžamo - ten je tam od pondělí do neděle. A to si to střihne s tou Mynařovou .... takže, dobrý poslech záznamů z rad. A napište mu, co zajímavého jste se dozvěděl od Mr.X a spol
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před dnem
@Pavel Pohlídal Je tam teprv chvíli, dejte tomu čas. Proč ho pořád napadají z toho jak to tam rozvrací, když vlastně nic nedělá? Kdy napadal nějaké moderátory? Jen všechno obracejí a manipulují ať udělá cokoliv. Proč by nemluvil o tom co dělá např. Železný, když se to lidem nelíbí a stěžují si na to? Od toho tam je. Pokud nechápete pojmy, tak vám to řeknu jednodušeji - netransparentnost = začerněné smlouvy. Obecná nespokojenost=lidi nadávají na politicky jednostranné zaujaté zpravodajství a preferování hostů s určitými názory.
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před dnem
@Petr Vyhnálek obecné, dlouhodobá nespokojenost , transparentní - vaše slova, slova o ničem, to já byl konkrétní se Šarapatkou, X a jeho dobrý business díky jeho funkci v radě, anonymní stížnosti, a kolik stojí pořady Moravce od pani paní teď mi vypadlo její jméno, ale vozí se v BOBO limuzíně Já konkrétní jsem celou dobu - buďte také
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před dnem
@Petr Vyhnálek poslechl jste si záznam rady???? .... ani slovo o čem jste mi psal .... ani slovo Mr.X nepipl
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před dnem
@Pavel Pohlídal Xaver šel do Rady proto, že panuje obecná dlouhodobá nespokojenost občanů s činností a směrováním ČT a transparentností hospodaření, aby přispěl ke změně, takže je pochopitelná jeho nespokojenost a kritický pohled. Samozřejmě pro struktury které by chtěly dál udržovat status quo je to destabilizace. A že se jde spíš po pořadech kde je nevyváženost do očí bijící než po předpovědi počasí je logické.
Jan Pikner
Jan Pikner Před dnem
Nelze klesnout níže. Tohle je hloupé a tupé stvoření.. Ale... oni zoufalý lidé , dělají zoufalé věci. 🤮💩🖕🤘
doliio volay
doliio volay Před 16 hodinami
Yay I really wanted to see this yay
Alfonz Rozumbrad
Alfonz Rozumbrad Před dnem
plkaš a plkaš plkáš
Alfonz Rozumbrad
Alfonz Rozumbrad Před dnem
jsi had sliský
Jan Novák
Jan Novák Před dnem
To je krásné. Takže lhář - Xaver Veselý - poučuje o "pravdě a lži", a to jenom proto, protože dělá poskoka ještě mnohem většímu lháři a zloději, Zemanovi. Chápu, že kolaboranti k sobě mají blízko :-)
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před dnem
@Melkor Myslím že při tom co ČT nabízí by to nikdo dobrovolně neplatil. V podstatě by to byla televize jako každá jiná žijící z reklam. Ale nápad dobrý a problém by byl vyřešen. Když to lidi nebudou muset sponzorovat, bude jim nějaká ČT putna, ať si to tam zaměstnanci třeba celé rozkradou.
Melkor
Melkor Před dnem
@Matigli Vůbec ne, byla by na tom lépe jak ostatní televize. Dostávala by peníze od některých lidí + by měla reklamu jako komerční televize.
Matigli
Matigli Před dnem
@Melkor ...tak to bude vysílat ČT tak 14 dní a pak umře hlady.
Melkor
Melkor Před dnem
Jednoduché řešení.. zakódovat ČT, ať si ji platí ti co chtějí, vyhodit radu a je klid. Já bych byl pro.
Vladimír Fouček
Tak co nám zase nalžete pane Xavere ? Po shlédnutí vašich trapných komentářů a blábolení s Hejmou na téma transparentnosti a průhledného jednání politika, by vaším řečem mohl věřit jen blázen. Prachy se nějak vydělávat musí , že ? Tak proč nespustit pořad s manipulativním plkáním a on se někdo chytí. V Radě ČT by měli být dle mne odborníci, tak byste se měl tak alespoň zkusit chovat . Jako trapáci a pomlouvačné hoštaplerské duo jste se s Hejmou prezentovali v jednom ze svých vystoupení , kde jste se vysmívali tomu, že má nějaká politická strana v programu transparentní a férové jednání . Pokud se tomu smějete , tak vám to musí být asi úplně cizí.
miklukas11
miklukas11 Před dnem
Kolik kouříte denně, pane Xavere?
Sara Koch
Sara Koch Před dnem
Tleskám !! Skvělý díl. 1***
Sara Koch
Sara Koch Před dnem
17.listopad znamená, že všichni zloději z devadesátek mají svátek. :)) Pravda a láska sice nezvítězila, pouze dobře vynášela.
mikea hiooi
mikea hiooi Před dnem
masarykova univerzita
Roman Majerčin
Roman Majerčin Před dnem
Zdravím vás pane Xaver. Věřím vám, že to myslíte upřímě a jak jste zmínil chce to diskutovat a tři krát diskutovat. Zvát si lidi s opačnými názory a mluvit o nich ne se napadat, jak je to v některých diskuzích. Poslouchám vás právě proto, že umíte s úctou mluvit s hosty, přestože mají jiný názor, ale se i tvrdě ohradit , když vás někdo napadá. Na druhou stranu mě schází právě v České televizi zprávy, které musím nacházet v jiných médiích. Teď narážím hlavně na zprávy ohledně coronaviru. Proto se i mě zdá, že jsou neobjektivní. Proč někdo nepozve třeba Dr. Igora Bukovského a podobné hosty, kteří vidí situaci jinak a jsou odborníky. V tom vidím, že ČT (slabě řečeno pokulhává) nebo spíš selhává a tak ztrácí důvěru. Hlavně ať mi nikdo netvrdí, že je to složitější a nediví se, že si lidi ty informace najdou sami. Držím vám palce a věřím, že vaše upřímnost vydrží ;-)
Václav Pecha
Václav Pecha Před dnem
Lipovská (kterou beru jako vykonavatelsku pomsty Bobovize) si pokoutně domluví odvolání dozorčí rady. Použije se fádní proklamace, že dozorčí rada nefunguje dobře, bez jakéhokoliv vysvětlení. Můžeme hádat, že to bylo kvůli kauze pozemky v Ostravě - ale ten samotný kritizovaný návrh rada po týdnu schválila, takže mi to fungování party Lipovská, Xaver atd. dost smrdí
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před dnem
@Melkor O to vůbec nejde že nějak rozhodli. Dozorčí komise má poskytovat kvalitní podklady k tomu rozhodování, a to neplní už dávno. Bobo byla už tehdy v právu a nezákonné bylo to co prováděla ČT, to už je taky vyřešená věc..
Melkor
Melkor Před dnem
Nepochybuji o tom, že Lipovská je tam dosazena za jistým účelem... dle mě je to financování. Já se tomu nedivím. Dvořák není schopen zveřejnit platy, začerňuje smlouvy, atd. Českou televizi nemůže kontrolovat ani NKÚ, pouze dozorčí komise může nahlédnout, s vědomím ředitele, do financování. Tady je, dle mě, problém. Dvořák se bojí, co by tam mohla nová dozorčí komise najít, kolik a kam šlo financí. Majitelem televize jsou občané, nikoli Dvořák, to díky lidem má k dispozici cca 7 mld. Ať zakódují ČT a ať si ji platí jen ten, kdo bude chtít, poté odpadne problém s financováním, neboť ti lidé, kteří ji budou platit, to budou dělat dobrovolně.
Antonín Cetkovský
@mikea hiooi pravda může někdy vypadat obludně, ale to není vina pana Veselého.
mikea hiooi
mikea hiooi Před dnem
Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.
martin procházka
Ty vlaky tam mne baví:)
Kony
Kony Před 2 dny
Xavere, jste borec a máte můj obdiv.
daren1111
daren1111 Před 2 dny
Xavere díky za to , že jsi.....
Jardys 8
Jardys 8 Před 2 dny
Není možné ten neomarxistický moloch platit z našich daní.
TheElean1
TheElean1 Před 2 dny
Podpora a respekt. Věříme Vašim slovům a jsme rádi, že v ČT začalo docházet ke změnám.
Roman Dvořák
Roman Dvořák Před 2 dny
Všechny nás nedostanou. A mají strach z mučedníka! Jako každý režim.
Lalalala LalalalL
Lalalala LalalalL Před 2 dny
VladimirNebojte se Pane mate pravdu ,a ti co si mysli ,ze jsou vip tak pari k tem co prodali nasi,krasnou zem,oni vi okoho se jedna,pujdou do pekla.
Jindra Helwerova
Jindra Helwerova Před 2 dny
,
Tom Deerek
Tom Deerek Před 2 dny
pro vas, kterym jde o dobrou vec a hledani, o co skutecne tady jde: isde.cz/politicti-mistri-fake-news-devet-dezinformaci-o-rade-ct-od-poslancu-a-senatoru/
Ladislav Majzlík
Ladislav Majzlík Před 2 dny
Pane Xaverem bude mi 70 let a pořád nemohu pochopit koho vlastně hulvát Šarapatka zastupuje,je členem rady nebo tiskový mluvčí Dvořáka?
Atarian6502
Atarian6502 Před dnem
Kdyz si poslechnete jenom par zaznamu ze zasedani rady, tak pochopite ze je to takovej tajnej agent a osobni poradce Dvoraka...
Ladislav Majzlík
Ladislav Majzlík Před 2 dny
Ten začáteční záběr na ty tři svaté ze senátu to je něco.Krásně jste to vysvětlil bez emocí a klidně.Děkuji
karel barel
karel barel Před 2 dny
Xavere jste jeste dite nebo jen tak naivni...Hilser, Smoljak, Drahos, Nytra a cela tahle sile proeurofasisticka banda funguje presne na povely z Bruselu ...od tech nejvysich az po jejich fanousky na FB ... banda pomatencu, co jsou uplne mimo realitu, ti si budou i v te plynove konore jeste s nadsenim prohlizet kohoutky, kudy ze to potece ta prima eurolimonada ....CO VAS MUZE na techto lidech prekvapit? Nemeli bychoms e probudit a zacit vnimat realitu mistio toho pohadkoveho oparu, co se vsude kolem nas rozpina? A ze mame svobodu? No jak jste na to prisel? Ze muzeme blabolit co chceme vubec neznamena svobodu, treba to jeste nechavaji proto, aby si udelali seznami tech, s kterymi se hodlaji vyporadat v ramci planovane Noci dlouhych strikacek ...
Tom Deerek
Tom Deerek Před 2 dny
mame svobodu-prestat jim ten majdan financovat. Jedina moznost, jak mensina muze porazit je vysavajici vetsinu.
karel barel
karel barel Před 2 dny
Xavere to je nesmysl, ze proti zakonu se neda nic delat..da, proste vymazat fasisty a vytvorit novou legislativu. jemankote Xavere diskuze je cenna pokud ovsem diskutuji vsechny strany ...ne ze jedna se snazi diskutovat a druha je vykrikuje a zabiji ty, co reknou neprijemnou pravdu nebo ty, co se nehodi
Lubos Jiskra
Lubos Jiskra Před 2 dny
Přátelé, představte si, že řídíte instituci, která dostává každý rok na účet od daňových poplatníků 7 miliard korun. A nikdo, vůbec nikdo vás nemůže kontrolovat, co s těmi penězi děláte. Ze zákona na to nikdo nemá právo ani kompetenci. Prostě vůbec nikomu do toho nic není. Ani Nezávislý kontrolní úřad ani Rada ČT. Chápete? A můžete s těmi penězi nakládat úplně jak chcete a nikdo na vás nemá. A smlouvy můžete začerňovat, protože nikomu po tom nic není, koho si za ty prachy koupíte. No není to obrovský zlatý důl? To je naprostá pecka. Něco takového na světě existuje už jenom ve Venezuele a v KLDR.
Melkor
Melkor Před 2 dny
Ta dozorčí komise má pravomoc kontrolovat finance, s vědomím generálního ředitele. Ale evidentně to nedělala nebo ani nechtěla. Já to nechápu, prakticky ČT je jako akciovka, kde valnou hromadu tvoří občané a dozorčí radu Rada ČT. Dvořák začerňuje smlouvy, tají platy... Kdyby takové věci tajil v jiné firmě před valnou hromadou a dozorčí radou, tak by letěl velice rychle.
Tomáš Veverka
Tomáš Veverka Před 2 dny
Zajimavé jak zde funguje cenzura, moje komentáře ač nebyly vulgární někdo smazal :-). Už se opravdu těším na ten převrat v ČT co plánujete. Zajimavé je, že tito lidé sami nejvíc kritizují cenzuru a pak si mažou komenty pod videem, které se jim nehodí do krámu. Možná jsem si měl dát do ikony českou vlajku, abych dokázal že jsem vlastnec jako mnozí zde...
Michaela Auerová
Michaela Auerová Před 2 dny
Kdo vykydá ten Augiášův chlív? To nestačil Milionový chlívek ?
alida flus
alida flus Před 2 dny
Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.
michal bouzek
michal bouzek Před 2 dny
lipovska skrze biskupskou konferenci plni zadani hradni kliky ve smyslu paralyzovat investigaci kauz mynare a spol.. to je jednoznacny. otazka je, jak se na to bude tvarit masarykova univerzita
Antonín Cetkovský
@karel barel Dobře Karle. :-) Jenom se bojím, že to Bouzek od tebe převezme a v dalších příspěvcích to bude zcela vážně přepisovat :-)
ladislav havranek
ladislav havranek Před 2 dny
bouzku bouzku ty jsi ale hloupy
karel barel
karel barel Před 2 dny
Blbost pani Lipovska nas chce nacipovat! A pak snist vsechna nemluvnatka. Pan Vesely si mysli, ze mu nejake necha, tak ji kryje.
Tom Deerek
Tom Deerek Před 2 dny
Nakopirujte si tech vasich par prepotenci, at to nemusite furt dokola vypisovat, vy kreteni. Nechali jste si neco nakecat, ale protoze zvladnete v tech svych burtovitych palicich tak max dva tahy dopredu, tak smysl pocinani pani Lipovske nikdy nemuzete pochopit
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před 2 dny
Tohle musim sdílet, než to smažou, voe......:-)))
Nevergohome
Nevergohome Před 2 dny
Xavere proč nepustíš kousek záznamu ze zasedáni rady ČT kterej je veřejně dostupnej? :) vono už by to pak nedávalo smysl co říkáš vid ? ))))))
Miroslav Svoboda
Miroslav Svoboda Před 2 dny
jste vubec cech? Takovou gramatiku ovladaji jen Sudetaci!
Jirka Štangl
Jirka Štangl Před 2 dny
Celkem asi jen pro zasvěcené. Jen prosím: nenálepkujte své ideové protivníky (soudruh, lhář...), snižujete tím svůj "kredit" (aneb: "nejsme jako oni"). Neznám podrobnosti o působení Rady ČTop09vize* (dříve: Česká, ještě dříve: Československá televize), podle naznačovaného NEmá právo zasahovat do nevyváženosti, strannosti, manipulaci, ... televize, ale má povinnost schvalovat 2,3 milionovou odměnu pro ředitele Dvořáka. NEsmí zasahovat do dehonestující štvavé kampaně ČTop09vize proti prezidentovi, premierovi... [to je škandál, velebnosti!] *) viz např.: echo24.cz/a/SvcjX/kalousek-a-schwarzenberg-zadaji-biskupy-stahnout-lipovskou-vasi-autorite-se-podvoli
alida flus
alida flus Před 2 dny
Ruskem a Čínou. To se samozřejmě nelíbí voličům Babiše a Zemana, které tady Xaver přesvědčuje o své pravdě. V tom jak s nimi manipulovat je opravdu dobrý.
Leontýna Pepína
Leontýna Pepína Před 2 dny
konečně si xavere sebral odvahu vystoupit trochu radikálně....a tak je to správně,jedině správně....oni s náma taky nejednají v rukavičkách že?tvl 7miliard....kam ty prachy miznou?
Temetum
Temetum Před 2 dny
Taky si to myslím.
ivo peruc
ivo peruc Před 2 dny
Pravda zvitezi az v dobe, kdy prestane byt dulezita, a je bez nebezpeci pro vladce. !!! Dovoluji si uvest slavnou vetu George Orwella: Ten kdo ovlada budocnost ovlada minulost a kdo ovlada minulost ovlada budoctnost. A tak vidis mily Xavere jak jsi vzdaleny od pravdy.
doliio volay
doliio volay Před 2 dny
Souhlasím a jdu s Vámi do boje. Můžou nám vzít ledacos, i život. Pravdu ale nikoli.
Jan Jakubik
Jan Jakubik Před 2 dny
drahoš je šmejd ,nechápu jak on může někoho učit
Drako'
Drako' Před 2 dny
@Nevergohome školu možná, ale svoji čest zaprodal.
Nevergohome
Nevergohome Před 2 dny
protože má vysokou školu narozdíl od tebe ))
Jan Jakubik
Jan Jakubik Před 2 dny
super o tom je nutno komunikovat
Paul
Paul Před 2 dny
Bububu "musíte povinně platit". Ano, musíte ale jen pokud máte přijímač, zbavte se TV, kupte si projektor nebo monitor, přípíchntěte IPTV a nazdar bazar :) Pokud odhlásíte i rádio, které je úplně stějně zmanipulované jako ČT, ušetříte ročně 2160 Kč.
Paul
Paul Před 2 dny
@Michaela Auerová Proč by nebylo?
Michaela Auerová
Michaela Auerová Před 2 dny
No- není to tak jednoduché
doliio volay
doliio volay Před 2 dny
ostatní jste nazval pěkně. Jsou to loutky za které tahají jiní.
Robert Janik
Robert Janik Před 2 dny
Pouzivat jako dukazy reakce anonymu v diskuzich a chatu neni manipulace? :DDDD Krivaku Xavere :D
Robert Janik
Robert Janik Před 3 dny
Pane Xavere, proc jste neuvedl zaznam z jednani vasi CT, kde kritizujete komisi pred tim, nez jste ji bez udani duvodu odvolali? Proc jste takovy neschopny diletant, ze jste pouze nekoho odstrelili a nemate zatim nahradu?
Robert Janik
Robert Janik Před 3 dny
Kdyz je komise poradni organ rady CT, jak muze Xaver a jeho gaunerska parta odvolat komisi aniz by zridila komisi novou? Jak muze Xaver a dalsi nastrcene loutky tedy aktualne vubec pracovat, kdyz zadny poradni organ neexistuje? Na zaklade jakych podkladu a materialu bude bude Xaver a jeho rada CT hlasovat a rozhodovat, kdyz nemaji aktualne nikoho, kdo jim podklady pripravi a da doporuceni? Mozna komise nepracovala idealne, ale samotna rada CT je timto krokem prokazatelne banda naprostych diletantu a jelikoz je tam nominoval hrad a Bures, tak je jasne, ze nejde o nahodu, ale to diletantstvi je ucelove a maji za ukol destrukce CT a udelat z ni hlasnou troubu autokratickeho rezimu. Xaver usvedcil sam sebe, ze je diletant a uboha loutka ve hre mocnych a slouzi autokraticky smyslejicim gaunerum. Bohuzel koblihy a jim podobni mu to budou bastit i s navijakem. Obcas jsem se Xavera zastal a mnohou kritiku jsem nesdilel, ale tady je jasne a zretelne videt, co je jeho ukolem v CT a nic dobreho a demokratickeho a ve prospech vetsi svobody a svobodne dostupnosti informaci to neni. Bohuzel.
Robert Janik
Robert Janik Před 3 hodinami
@Drako' Ohledne chalifatu jsem presvedcen o opaku a ze spatnych dat a cisel vychazite vy. Ignorujete jasna fakta. Porodnost klesa kazdou generaci co zijou v Evrope a cim vzdelanejsi a ekonomicky vyse jsou, tim jeste o to vice klesa prumerny pocet deti. Muslimove, kteri ziji podobne jako prumerny obcan EU maji v prumeru podobny pocet deti, jako ti Evropane. Ale to uz vam soudruzi naborari nerikaji, ze? Co se Ruska tyce netusim, jak jste to myslel, ze se tam udajne budou mit v budoucnu lepe. Hornich deset tisic mozna ano, ale spodnich stodvacet milionu velmi tezko, leda by emigrovali napr. do EU. Jinak napr. co se chalifat tyce, tak to vase zazracne Rusko je na tom daleko hure, nez dnesni EU, takze podle vasi logiky by melo byt Rusko chalifate mnohem drive, nez EU, takze by me zajimalo i na zaklade toho, jak jste prisel na to, ze se budou mit udajne mnohem lepe? :D V neposledni rade vubec neni jasne, co se stane v Rusku, az nebude Putin, klidne se muze stat, ze ruzne zajmove skupiny se o moc poperou a obycejni lide to poradne odnesou na kvalite zivota, lehce se z celeho Ruska muze stat Donbas atp.
Drako'
Drako' Před 5 hodinami
@Robert Janik noví a noví přicházejí + jejich velmi vysoká porodnost + vymírání původních obyvatel. Vaše kupecké počty staví na špatných číslech, ty se každý den mění ve prospěch Chalífátu. Navíc, vést spor o tom zdali se tak stane za 30 nebo až za 50 let mi přijde z vaší strany trochu zcestné. Zřejmě jste tím chtěl odpoutat pozornost od původního tématu, na který jsem vám argumentoval. Tak tedy znovu. Rusko má našlápnuto k mnohem lepší budoucnosti než západní Evropa! Toto zkuste popřít, vy kupecký počtáři.
Robert Janik
Robert Janik Před 5 hodinami
@Drako' Vychazim z poctu pro prvni stupen zakladni skoly. I v tech nej muslimskych statech EU maji dnes zastoupeni v populaci maximalne kolem 10%. Kdyz se udela prumer v ramci EU, tak jsou to nizke jednotky procent, 3-4% maximalne. Abyste ovladl zemi, musite mit vetsinou minimalne 35% ve volbach, casto potrebujete jeste vice, zvlast v zahranici, kde nemaji tak stedry system nahravajici tem nejsilnejsim stranam. Atd. atd. Nevylucuju, ze se jednou EU stane chalifatem, kdyz s tim nic ostatni obyvatele neudelaji, ale pravdepodobnost, ze se to stane do 30 let se limitne blizi nule a staci k tomu primitivni kupecke pocty, abyste si to spocital ;-)
Drako'
Drako' Před 5 hodinami
@Robert Janikzapomněl jste na fakt, že noví a noví stále po tisících denně přibývají! A kde jste vzal, že si Chalífát ustanoví až jich bude 30x tolik? Uvědomte si, že jim stačí založit jednu jedinou stranu, např. s názvem "Jihad", kterou budou v každé zemi všichni hadrníci svorně volit. Nezapomeňte, že už jsou na radnicích a za pár let jsou v parlamentech a ve vládách, v eurosvazu, všude. A myslíte si, že pojedou v demokratických šlépějích? Nenechte se vysmát. To, že se vám to zdá jako blábol ještě neznamená, že to blábol je. Proč myslíte, že mají do Evropy zelenou u všech nadnárodních organizaci typu OSN, EU, NATO? Kulturní obohacení? Ale prosím vás, nebuďte naivní. "Západní Evropu čeká obrovská proměna.. Na jejím místě vzniknou nové národy s novými jazyky a náboženstvím". Barack Hussain Obama.
Robert Janik
Robert Janik Před 6 hodinami
@Drako' Jako ze za jednu delsi generaci se podil muslimu v EU zvysi asi tak 30x? Kam na ty nesmysly chodite?
Stanislav Šnek
Stanislav Šnek Před 3 dny
a na všechno padla koronamlha taková, že by se dala krájet...a pod rouškou bílé noci se děly věci...už se podařilo prolomit benešovy dekrety???...v týhle zemi se ještě budou dít věci...pár spravedlivých pomýlené většině ještě ukáže...
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
*Podpořte prosím petici na podporu paní Lipovské a pana Kašparů!!!* www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t V České televizi chybí konzervativní hodnoty a paní Lipovská je jako radní ve svojí osobě zastupuje. Kritizují ji hlavně liberálové - feministky nebo umělci.
Katallylos K
Katallylos K Před 2 dny
@LP Tak jsem to změnil...
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@LP Díky za konstruktivní kritiku, mimochodem.
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@LP Zatím jste jediný, kdo to tak pochopil...
LP
LP Před 3 dny
@Katallylos K Jo četl a když jsem poprvé kliknul na váš odkaz tak to ve mě vyvolalo právě dojem, že se jedná od podporu rezignaci.
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@LP četl jste tu petici, jen tak mimochodem? Neřešite zbytečné detaily?
MrBinoctium
MrBinoctium Před 3 dny
proč opakujete "lháři a křiváku" Znovu a opakovaně bez vysvětlení? to se stavíte do situace kterou sám kritizujete Xavere... a co tam říkal Svěrák?
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před dnem
@MrBinoctium Drahoš hlavně exhibuje na facebooku, tam se vyjadřuje ke všemu i když tomu mnohdy vůbec nerozumí, asi mu někdo radí, kdyby se ho někdo zeptal na názor naživo, tak by to skončilo u ...nevím. Do televize moc nechodí, v živém rozhovoru by se ztrapnil během prvních pěti minut.
MrBinoctium
MrBinoctium Před dnem
@Petr Vyhnálek aha, ja naštěstí televizi nemám, tak ho moc neslyším. Za mě to byl při volbě prezidente jen zoufalý pán "antiZeman". Přišel mně takový "zlý", zavistivý. Nejsem fanda Zemana, ale nemyslím, že by to byla o moc lepší volba.
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 3 dny
Jó génius Drahoš, ten rozumí všemu, sice jako studovaný chemik neví že už se ani za mých školních let nepoužíval pojem kysličník, ale ví lépe jak vymýtit koronavirus, rozumí superhrubé mzdě a daním, vyzná se v právu i chovu slepic... toho překoná už jen Chuck Norris.
Jonáš Loginov
Jonáš Loginov Před 3 dny
Ať má ČT mouchy jakékoliv, buďme vděční za toto médium, kde se stále se svými názory mohou vyjádřit všechny politické strany. Ano, je pravda, že většina moderátorů má liberální vidění světa, ale nic to nemění na tom, že dostávají prostor VŠECHNY politické subjekty. Např. média v Polsku nebo Maďarsku jsou výhradně provládní a názory opozice nejsou prezentovány. Prosím, než začnete nevybíravě kritizovat ČT, zamyslete se nad tímto faktem.
Drako'
Drako' Před 6 hodinami
@Jan VOKURKA na Rossia 1 je větší pluralita názorů než na ČT 09!
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@Jonáš Loginov A byly ty strany skutečně konzervativní? Podívejte se jak ČT zacházela s SPD v minulých letech (letos se už k SPD chovají lépe). Já si pamatuji Witovskou, jak na pana Volnými skoro křičela, když chtěl říct názor, že EU je nedemkoratická. Ruka Ruku myje...kanál...tam jsou nějaké rozhovory k připomenutí... A co se standardu týče...technicky to jsou hezké snímky. Ale proč nám neříkají, jak nerovně probíhá schvalování zákonů v EU? Proč v roce 2018 se přidali na stranu ekoalarmistů, když tu existují i vědci, kteří nesouhlasí s ekoalarmismem a zelenou politikou? Proč se nezabývají opačným pohledem, než který se zdá mainstreamový? Protože jsou mainstreamoví a mainstreamová kultura už desìtky let je liberální. Oni si prostě neuvědomují, že tu jsou lidé, kteří vnímají věci radikálně opačně. Bojím se, že kdyby se neozvala Tradiční rodina, tak by Istanbulská úmluva proběhla bez povšimnutí...ČT by to prostě nezpochybnila, což by měla. Konzervativismus se vrací do kultury všude po celém světě. Ale má těžkou cestu, protože liberální kultura je na univerzitách, ve filmech, v novinách...tedy ve všech oblastech důležitých pro veřejný život. Potrvá, než se konzervativní hodnoty probijou do mainstreamu a stanou se novým kulturním standardem.
Jonáš Loginov
Jonáš Loginov Před 3 dny
​@Katallylos K ČT si historicky drží vysoký zpravodajský standart bez ohledu na aktuální složení rady. I před touto radou byli do diskuzních pořadů pravidelně zváni politici ze všech stran.
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@Jonáš Loginov A odkdy myslíte, že se tak děje? Že by od doby přítomnosti nových radních? :)
Jonáš Loginov
Jonáš Loginov Před 3 dny
@Katallylos K Nezvou si SPD? Podívejte se na yt profil SPD, téměř všechna poslední videa jsou z vysílání ČT.. csshows.info/up/video/dLakr5S8rWi5u3Y.html A v otázkách VM jsou zástupci SPD také často, spíš se jim vyhýbá p. Okamura, kterému vadí vlastně jakýkoliv novinář, který je alespoň trošku kritický a nejde mu v rozhovorech na ruku.
Veronika Horejšová
Pan Xaver velmi rafinovaně překrucuje pravdu, přeposlouchala jsem záznam ze zasedání Rady ČT z 18.11.2020 a byla jsem šokována z nátlaku paní Lipovské a pana Matochy na ředitele ČT pana Dvořáka, bylo to v pravdě nechutné.A pan Novotný u toho statuje a pak vysílá tyhle bláboly, zdá se, že nemalá část české populace mu beze studu skáče nalep
Robert Janik
Robert Janik Před 2 dny
@ladislav havranek nevim, ale megagenius jako vy mi to urcite vysvetli :DDDD
ladislav havranek
ladislav havranek Před 2 dny
@Robert Janik proc jsi tak pitomy janiku?
Katallylos K
Katallylos K Před 2 dny
@Ondřej Honc Teď jsem si to znovu poslechl, výroky pí Lipovské...já tam agresi neslyším. Slyším věcnost, to ano, ale ne tyranii a agresi. Vnímáme každý z nás jinak? Kde tam slyšíte tu manipulaci? Anebo jí tam chcete slyšet, protože jste předpojatý? Confirmation bias?
Katallylos K
Katallylos K Před 2 dny
@Robert Janik To umějí být i liberálové. A možnå to tak jen subjektivně vnímáte, protože jste zvyklý na jemné empatické zacházení...
Čenda Jokl
Čenda Jokl Před 2 dny
@Ondřej Honc Můžete mi prosím konkrétně ocitovat tu účelovost? Děkuji. Já jsem sledoval některá zasedání minulých rad ČT a jako zcela lidsky nechutné a vulgární projevy (včetně následných veřejných vyjádření) jsem zaznamenal pouze od jednoho radního - pana Šarapatky.
Kverulant Kverulant
Bandička zlodějíčků, která si ČT ukradla ve spacácích, pod rouškou nezávislosti, svobody a demokracie, teď volá opět po tom, aby mohli dále svobodně rozkrádat koncesionářské poplatky nás poplatníků, kterým hrozí exekutor, když nezaplatíme. Opět se na té velkozlodějně hodlají zviditelnit libtardní senátoři! Modlím se za paní Lipovskou, aby jim to pořádně zarazila.
Drako'
Drako' Před 6 hodinami
@Veronika Horejšová tak co bude s tou odpovědí?
Jiří Honců
Jiří Honců Před 3 dny
@Veronika Horejšová Nezákonným? Jak jste na to přišla? Který zákon odvolání porušuje?
Kverulant Kverulant
@Veronika Horejšová Nezákonným odvoláním? Jasně, a teď o té Perníkové chaloupce. Nezákonné by bylo ji tam nechat dál škodit. Odvolat ji bylo na místě. Dostala by všechny v Radě ČT do vězení, jak šla na ruku těm spacákovým zlodějíčkům. Ti nemají rádi, když se jim díváme do spacáků, co si tam všechno ve jménu pravdy a lásky nakradli. Transparentní? To je všechno jenom né ČT. Dobrý vtip...
Lubos Jiskra
Lubos Jiskra Před 3 dny
@Veronika Horejšová Nesmysl. Nic není třeba dokazovat. Dozorčí komise je poradním orgánem Rady. A Rada ji může kdykoliv odvolat a nikomu nemusí nic zdůvodňovat. To je jenom na rozhodnutí Rady a nikdo do toho nemůže zasahovat. Nikdo. A kydy o nějaké nezákonnosti jsou jenom lži a propaganda pana Drahoše a Hilšera.
Veronika Horejšová
@Kverulant Kverulant Nezákonným odvoláním Dozorčí komise Rady ČT se to ale nevyřeší. Všechny postupy musí být transparentní, když někoho odvolávám pro pochybení, musím ta pochybení také dokázat
Václav Plachta
Václav Plachta Před 3 dny
Škoda že tady skoro nikdo neví, co znamená pojem nezávislá veřejnoprávní televize. Pán Xaver úmyslně mate lidi, že mu jde o nápravu zkorumpované televize, ale kdo zná jeho cestu do rady ČT, tak mu je jasné, že má za úkol rozbít její nezávislost. ČT se totiž nebojí veřejně kritizovat zlodějiny pana Babiše, a odporné obchodně politické vztahy Hradu z Ruskem a Čínou. To se samozřejmě nelíbí voličům Babiše a Zemana, které tady Xaver přesvědčuje o své pravdě. V tom jak s nimi manipulovat je opravdu dobrý.
Jiří Honců
Jiří Honců Před 3 dny
Ano, škoda, že to skoro nikdo neví. Škoda, že to nevíte ani vy.
Juraj Rataj
Juraj Rataj Před 3 dny
Mohl byste napsat kdy a jaké zlodějiny pana Babiše ČT kritizovala? S kým konkrétně obchoduje Hrad? Co to je "odporné obchodně politické vztahy"? Můžete pitomcům vysvětlit co znamená pojem nezávislá veřejnoprávní televize? Děkuji
LP
LP Před 3 dny
Plachto Na tomhle kanále jsou hodiny videií o radě CT. Jak, kdy a proč tam Xaver vůbec kandidoval. Než začneš o cestě do rady CT tak začni tam. Lidi jako ty mě přijdou jako zfanatizovaní pitomci.
Drako'
Drako' Před 3 dny
@Jonáš Loginov to je věc úhlu pohledu. Já vidím pochybný morální profil u spacákové redakce zpravodajství ČT 09 a především u jejich ředitele. Proč bych měl platit vaši eurovysílačku, která si již mnoho let neplní svoje zákonem stanovené povinnosti? Plaťte si to sami a do roka je po ní. Vaše názory na morální profil kohokoliv jsou jen vaše názory a já se jimi nemusí a také nehodlám řídit. Proč taky? Kdo si vůbec myslíte, že jste?
Jonáš Loginov
Jonáš Loginov Před 3 dny
@Drako' Jak se můžete radovat z toho, že se skupina lidí s velmi kontroverzním morálním profilem , snaží ovládnout veřejnoprávní instituci?
Veronika Horejšová
Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 3 dny
@Robert Janik Tak potom se asi budete muset smířit s porážkou.
Robert Janik
Robert Janik Před 3 dny
@Petr Vyhnálek Skoda, ze boj s obsahem vasi hlavy je uz davno prohrany :-(
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 3 dny
To bude tím, že bojuje s obludnou televizní žumpou.
ladislav havranek
ladislav havranek Před 3 dny
Chlap ktery plive na pana Vandase je zbabely lotr.
Drako'
Drako' Před 3 dny
Vandas je řízený provokatér.
Milan Nový
Milan Nový Před 3 dny
Kopli jste do vosího hnízda a tohle jsou následky.Ti "jediníí správní lidé" mají strach,že přijdou o tu svou CST kterou si tak hezky zprivatizovali...👍Vydržte a děkujeme.❤
Tom Baheske
Tom Baheske Před 3 dny
Veřejnoprávní média by si v prvé řadě měla zašifrovat své šíření televizních a rozhlasových signálů a přestat otravovat slušné lidi svými výhružnými dopisy kde pod výhružkou zákonů, pokut a exekucí nutí lidi platit koncesionářské poplatky. Pak se uvidí kde je pravda a lež.
Alex Aron
Alex Aron Před 3 dny
Každý rozumně uvažující člověk jistě chápe kam tento svět směřuje , resp. kdo za tím stojí a jaké má zájmy. Čt je v řadě médií , která se k tomu propůjčila. Obranou je mít správné informace, slušnost,spravedlnost a morální zásady.Pokud je lidé mají , nikdy se nepostaví na stranu zla. Děkujeme za info.
Martin Novák
Martin Novák Před 3 dny
Souhlasím s Vámi, pane Xavere, je to hrůza jak to popisujete. Já jsem to nesledoval. Moc se mi líbí, že se nebojíte takto naplno o tom hovořit. Moc Vám držím palce. Drahoše a ostatní jste nazval pěkně. Jsou to loutky za které tahají jiní.
Veronika Horejšová
Dobrý den, panu Veselému , prosím, nevěřte a hlavně si přeposlechněte sám záznamy z jednání Rady na webových stránkách Rady ČT a budete v obraze, tahle vývody pana Veselého jsou krajně zavádějící
ladislav havranek
ladislav havranek Před 3 dny
A proc teda plive na pana Vandase darebak? A pak popre ze ho zna? Lze jako prezident.
Oldřich Sattler
Oldřich Sattler Před 3 dny
Souhlasím a jdu s Vámi do boje. Můžou nám vzít ledacos, i život. Pravdu ale nikoli.
Veronika Horejšová
Pane Sattlere, prosím, vzpamatujte se a sám si poslechněte záznam z jednání Rady ČT, pan Veselý vše hrubě překrucuje
MartianCZ
MartianCZ Před 3 dny
to cígo hned na začátku je provokace?
Vladimír Machala
Vladimír Machala Před 3 dny
Z vaší rádoby objektivní kritiky instituce a lidí, kteří jsou skutečnými zastánci demokratických poměrů v naši zemi je mi nevolno. Vy jako osoba mi nevadíte, když produkujete nesmyslné plky jako zde, tak vás prostě vypnu. Je mi ale smutno z toho, že máte svůj klub stejně smýšlejících individuí. Toto je pro mě virtuální realita, kterou tady vy a další obdivovatelé politických karikatur, šíříte.
MrBinoctium
MrBinoctium Před 3 dny
@Lubos Jiskra to jsou bohužel ti převlečení komunisté. Možná Husákovi děti vychováni pravými komunisty.
MrBinoctium
MrBinoctium Před 3 dny
a kdo Vám dává právo říkat co jsou "skutečné zasnáci demokratických poměrů"? To mně upřímně velmi připomíná předlistopadové prohlášení? nejste náhodou bývalý převlečený soudruh? Ti také měli "svojí pravdu" a dělail vše pro lid. A mně je špatně z lidí jako jste Vy. Co si myslí, že mají svoji pravdu.
Lubos Jiskra
Lubos Jiskra Před 3 dny
Zajímavé je, jak Vy tzv. demokraté a zastánci pravdy a lásky, začnete ihned jakmile někdo vysloví názor se kterým nesouhlasíte, toho člověka urážet. Nedej bože, že demokratické a svobodné volby vyhraje někdo, s kým nesouhlasíte. To se vztekáte, vykřikujete, urážíte a svoláváte demonstrace. Pokud chcete být demokrat, respektujte prosím výsledky demokratické volby (a to třeba také Rady ČT), a hlavně neurážejte nikoho jenom proto, že s ním nesouhlasíte.
Milan Nový
Milan Nový Před 3 dny
@Drako' O tu jejich CST jim jde ...Mají strach,že přijdou o tu svou PR agenturu kterou si privatizovali...
Alex Aron
Alex Aron Před 3 dny
Pane je mi z vás smutno,ale na každého jednou dojde.
Marko Millers
Marko Millers Před 3 dny
Xaver Tleskám tleskám tleskám za toho lháře a křiváka.
hank mosh
hank mosh Před 3 dny
k ty svobode projevu muze se nadavat na vsechno ale nesmi nic rict proti tomu kdo svetu vladne ani o nich pochybovat !!!!
Lenka Suldovská
Lenka Suldovská Před 3 dny
To ,že ČT lže a manipuluje od roku 1989 a je na to dosti důkazů natočených ,ale kdo chce to vidí a kdo nechce nevidět ! Koho potřebuje zlikvidovat a nebo naopak ho vyvýšit je umění medií po celém světě ! Redaktoři v mediích jsou zodpovědní za to ,že toto lhaní a podvody tolerují i když mají jiný názor a považují se za slušné lidi a jsou ticho jen proto ,že se bojí o svoje živobytí ! Je jim úplně jedno ,že ovlivňují lidi po této zemi ,kteří si ty lži platí ! V Norimberku se také Nacisti obhajovali tím ,že poslouchali pouze rozkazy a to je hnus i když tento proces ,byl pouze fraška vlk se nažral a koza zůstala celá a potomci Nacistů a jejich přisluhovačů ,jako i STBáku má dodnes moc a ovlivňuje chod této planety dodnes !
hoiy vinosa
hoiy vinosa Před 3 dny
hnus. Nehejtuji protože jsem ho i dobře ohodnotil(pro rypaly)
george wolf
george wolf Před 3 dny
Xavere díky ,sdílím
Petr Pavel
Petr Pavel Před 3 dny
Pan Veselý nemanipuluje, pouze se v té dnešní mediální svoloči snaží najít okno pro Sluneční svit pravdy. ČT je nejen nekorektní, ale i není transparentní! Kdyby český občan tuhle instituci nedotoval zvláštní daní tzv. koncesionářským poplatkem, ani by nikdo nevěděl, že existuje nějaká ČT a bylo by každému úplně jedno, zda zkrachuje či jaká je to finanční žumpa....ale pokud musím pod zákonem a exekuci měsíčně platit někomu nehorázné platy za ty lži, tak mě ro sakra zajímá!!!
Pavel Crha
Pavel Crha Před 3 dny
Jo, v pohodě, 👍. Ale nešlo by to bez toho kouření?
hoiy vinosa
hoiy vinosa Před 3 dny
člověk který je bezesporu chytrý,inteligentní a úspěšný muže takhle zahazovat zdraví do koši. Pak dostane raka nebo infarkt o 20 let dřív a stojí to miliardy nás všechny,vedlo to
gionenaw
gionenaw Před 3 dny
Další takový jezevec 🤭
Drako'
Drako' Před 3 dny
Jó, zrcadlo je sviňa.
Martin Braun
Martin Braun Před 4 dny
S něčím souhlasím s něčím ne. Každopádně když mluvíte o manipulaci, pane Xavere, tak nemanipulujte vy. Nejprve jste použll manipulativní argumentaci o slovech o "předvečeru" schvalování rozpočtu. Víte stejně dobře jako já, že tento termín nemusí nutně znamenat doslovně předvečer ale může být významově spojen s obdobím vzdáleným i několik dní i týdnů. Další vaše manipulace je, že nepravdivě zmiňujete povinnost občanů platit za služby české televize. Taková povinnost neexistuje. Tuto povinnost, ze zákona - kterým se oháníte, mají jen ti, kteří mají doma přistroj schopný samostatně přijímat televizní signál. Tato povinnost se netýká těch co mají jen monitor - bez tuneru, kde pomocí notebooku nebo PC sledují televizní programy. Logicky se tedy netýká ani těch, kteří prostě žádný podobný přístroj nevlastní. Možná se vám to zdá jako malichernost, nicméně ve společnosti opravdu převažuje mylný názor, že povinnost platit mají všichni. Není to pravda a těch, co by nemuseli platit a platí, protože nevědí že nemusí, je poměrně hodně. Jinak ale mám vaše pořady rád a tento váš stream mi mnohé osvětlil. Děkuji za to. A dovolím si dotaz. Kde je váš stream natáčen? Je to nějaké nádraží. Omlouvám se ale nežiji v ČR a nepoznám to.
LP
LP Před 2 dny
@Martin Braun Tam je to podmíněné tím že zařízení obsahuje tuner o datech tam není zmínka. TV tuner naprostá většina telefonů nemá.
Martin Braun
Martin Braun Před 2 dny
@LP Dnes už i televizi můžete příjímat v mobilu
Martin Braun
Martin Braun Před 2 dny
@Petr Pavel Pokud někdo uvádí nepravdy, tsk je to lež nebo manipulace. Případně obojí. Nepodezřívám pana Veselého ze lži, i když on sám si servítky vůči oponentům nebere, například když senátora Drahoše nazývá křivákem. Ale to je jeho věc. Já jen poukázal na dvě z několika nepřesností, které pan Veselý řekl. Není pravda, že by zákon ukládal občanům povinnost platit televizní poplatky. Další nepřesností pana Veselého je tvrzení, kdy se ohradil proti tomu, že by posláním veřejnoprávní televize mělo být kritizovat vládu. Jenže toto je posláním veřejnoprávních medií. Mimo jiné samozřejmě, takže pokud se takto někdo vyjádřil, měl naprostou pravdu a pan Veselý pouze operuje s tím, že neuvedl ono "mimo jiné" a to už není nic jiného nežli manipulace.
LP
LP Před 3 dny
Tohle taky platí od doby kdy neexistoval internet a televizi nebo rádio měli všichni. Mimochodem rozhlas je schopný přijímat snad každý mobil. V minulosti už proběhly pokusy, že se to změní na "elekroměr".
Peter Machenov
Peter Machenov Před 3 dny
Naprostý souhlas. Taky se domnívám, že řada lidí poplatky ČT platí pouze proto, že neví, že je platit legálně nemusí. Obávám se ale, že pokud by se mezi lidma rozšířilo rušení těchto poplatků, tak poslanci rychle změní zákon třeba v tom směru, že platit musí každý kdo má elektroměr. Pokud si vzpomínám správně, tak podobné pokusy o změnu zákona už v minulosti byly.
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před 4 dny
WIKIPEDIA: Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. je česká soukromá univerzitní vysoká škola. Obchodní společnost RVD spol. s r.o. byla založena již roku 1992, v roce 2002 změnila označení na Vysoká škola Jana Amose Komenského s.r.o. a až roku 2007 na současný název.[1] Vznikla přeměnou ze Socialistické akademie.[2] Známí studentiEditovat Zuzana Juračková - modelka[16] Zuzana Jandová - modelka Nikola Petruželová - modelka[17] Kateřina Kristelová - moderátorka[5] Zuzana Belohorcová (studium přerušila) - moderátorka[18] Michael Foret - zpěvák, textař a herec[19
LP
LP Před 2 dny
@Pavel Pohlídal isde.cz/politicti-mistri-fake-news-devet-dezinformaci-o-rade-ct-od-poslancu-a-senatoru/?fbclid=IwAR0NU_s-EYxQa5gM0t8GfdtYUIbpcD5APfLzQ6bwFZCC1y6kRfcd55EnUZY
LP
LP Před 3 dny
@Pavel Pohlídaltobě něco tiká? asi v hlavě ne?
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před 3 dny
@LP ... a my si tikáme? Tiktaktik ... no mě to nepovídal ... a co povídal, tak lhal ... tam níže jsem napsal pět bodů, tak si je můžeš ( když si tikáme :-) ) přečíst ... rozhodně se nebudu snižovat k slovníku pan X a jeho soukmenovců
LP
LP Před 3 dny
@Pavel Pohlídal O co se jako snažíš?. Xaver tady o tom studiu už mluvit snad stokrát
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před 3 dny
@Drako'.... vážený neznámý - máte stejný domácí úkol, jako pan Vyhnálek.
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před 4 dny
Luboš Xaver Veselý, vlastním jménem Lubomír Veselý, ....WIKIPEDIA cs.m.wikipedia.org/wiki/Luboš_Xaver_Veselý cs.m.wikipedia.org/wiki/Univerzita_Jana_Amose_Komenského_Praha Na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha vystudoval bakalářský obor sociální a mediální komunikace.[6] Podle serveru Forum24.cz byla kvalifikační práce Míra ovlivnění knižního trhu a čtenářských návyků médii a marketingem univerzitou označena za částečný plagiát pro textové shody s prací na Univerzitě Karlově z roku 2014 od pozdějšího tiskového mluvčího Víta Nováka, s nímž se Veselý znal[7] Oponent práce vyslovil nedopororučující stanovisko a v červnu 2016 nebyla obhájena. Veselý možné plagiátorství striktně odmítl.[8][9]
MrBinoctium
MrBinoctium Před 6 hodinami
@Pavel Pohlídal pardon, zapomněl jsem vložit uvozovky pro hlupáky, poučím se
Petr Novak
Petr Novak Před 2 dny
Když je někdo tlustej tak je linej a když je někdo linej, tak je pak i blbej. Toť můj názor.
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před 3 dny
@Josef Brofský .. pokud sleduji, vybraný slovník, projev a práci s fakty moderátora X pak je zřejmé, že rozhodně mu někdo vést ruku s pérem , při psaní jeho kvalifikační práce, vést musel. - nakonec se můžete přesvědčit na vlastní uši- na radě ČT ho moc neuslyšíte - kromě uplivování na redaktory ČT ani nepípne, sbalí si 35000 a je spokojen - pak to vybalí na svém kanále- a opět shrábne penízky ...a to ještě zopakuje v pondělí úterý ve středu čtvrtek pátek sobotu a i v neděli si to zařadí do svého vysílání a sbalí balík. A tak se dělá dobrý job s alternativní pravdou
Josef Brofský
Josef Brofský Před 3 dny
Citovat z Forum24, největší žumpy v českém mediálním prostoru? To jako vážně?
Pavel Pohlídal
Pavel Pohlídal Před 3 dny
@MrBinoctium Neznámý, googl se píše Google :-) ... a máte stejný domácí úkol.
Jarmila Dolasova
Jarmila Dolasova Před 4 dny
ČT ať už jde do pr.... Jenom Covid. Už se nic pořádného nedozvíme.
Drako'
Drako' Před 3 dny
A vy jste se na ČT 09 před plandemií něco dozvídala?
Martin Braun
Martin Braun Před 4 dny
A na jiných televizích říkají něco jiného?
Milan Bielko
Milan Bielko Před 4 dny
Veselý ses ritolezec
Alex Aron
Alex Aron Před 3 dny
Milane začni u sebe a zkus přemýšlet, dík.
Milan Bielko
Milan Bielko Před 4 dny
Veselý je bolsevik
Jiří Honců
Jiří Honců Před 3 dny
Bolševik je ředitel ČT. I když o tom před svým zvolením lhal.
Chris Bingham
Chris Bingham Před 3 dny
- a ty seš štváč -
Alex Aron
Alex Aron Před 3 dny
Bolševici na druhou řídí Čt
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
*Socialisti chtějí rezignaci Lipovské a Kašparů - prosím podepište petici na jejich podporu. Nemám Facebook, nemám Twitter, kdo má a má kontakty, šiřte!!!!!!!!* echo24.cz/a/SvcjX/kalousek-a-schwarzenberg-zadaji-biskupy-stahnout-lipovskou-vasi-autorite-se-podvoli www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t Olga Sommerová je socialistka/feministka Šabatová je socialistka/feministka a jinak tam jsou umělci, kterým je konzervativismus také cizí... ČT potřebuje konzervativismus jako sůl...
Katallylos K
Katallylos K Před dnem
@Martin Koval "Zažité obsahy pojmů". Nemůžu spát...a tohle mě zaujalo. Zažité obsahy pojmů....Zažité obsahy pojmů, které poprvé vznikly kdy a kde? Žijeme v době internetové, globalizované a je tedy možné se ve výkladu pojmů inspirovat z celé planety. Když dneska řeknu slovo diskriminace, například...je tím míněno znevýhodňování. Původní význam toho slova však znamenal rozlišovat. Rozumím, kam míříš, je potřeba mluvit stejným jazykem...anebo si můžeme vysvětlit pojmy. To, co ty navrhuješ je...abych já se učil tvému jazyku, ne ty mému...proč bych to měl dělat? Proč bych tě měl vnímat jako intelektuální autoritu? Pochop, já jsem cítěním liberál, co se zastává konzervativců. Přijímání autorit mi moc nejde.
Katallylos K
Katallylos K Před 2 dny
@Martin Koval A to je škoda. Ale jak potom chceš vyvrátit, co říkám? Není snad nutné, co člověk řekne podrobit kritice? Logicky a fakticky vyvracet. Jinak máš pravdu, cítím se být liberálem, který se staví na stranu konzervativců. A to proto, že konzervativce mám za ty slabší...
Martin Koval
Martin Koval Před 2 dny
@Katallylos K PS: Petici jsem podepsal už někdy v sobotu. A začátkem roku jsem podepsal i první petici za Hanu Lipovskou ("proti odporu proti ní").
Martin Koval
Martin Koval Před 2 dny
@Katallylos K Mám zálibu v archaismech - užívalo se i "lakónský" (viz např. Slovník cizích slov od Klimeše). S kazately (liberálními) typu "copy-paste" jsem se nebavil, ani když mi bylo 20 a vedl jsem diskuse na starém webu komunistické mládeže.
Katallylos K
Katallylos K Před 2 dny
Anebo ještě jinak. Tady máš politické spektrum. Popiš mi, kde je fašismus, kde je fundamentalismus, kde socialismus a kde je anarchismus. Volím schválně extrémní ideologie. factmyth.com/understanding-liberalism-and-conservatism/
Krásy České republiky
Svěrák, tvůrce Cimrmana, bojovníka za samostatný československý stát a odpůrce rakouskouherské monarchie a jajich představitelů, podporuje degenerovaného adoptivního příslušníka schwarzenberské větve. To nevymyslíš.
Drako'
Drako' Před 3 dny
Svěrák před dvěma lety Cimrmana definitivně zabil na Václaváku.
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Jiří HRUŠKA
Jiří HRUŠKA Před 4 dny
Pane Xavere, držím Vám palce, nedejte si znechutit svou práci v zájmu občanů ČT: K.H. Borovský: Pokud je móda v šose, v čepci, módníkům darmo kázat nechci. Však ona přívrženců ztratí moc, až bude v módě rozum, poctivost.
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 4 dny
Ať žije Xaver! Už tam to zatuchlou zpolitizovanou žumpu ČTTOP někdo musí vyvětrat.
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Jarda Kracmar
Jarda Kracmar Před 4 dny
Xaver je borec.
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
miko foin
miko foin Před 4 dny
Wow Courage nice job
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Petr Crha
Petr Crha Před 4 dny
Tak byl Xaver v 89 na Národní třídě či nebyl ? Viz. v úvodu tajnosnubní snaha naznačit jako co ? V čem je rozpor "předvečeru " s příštím zasedáním Rady ? Co provedl Drahoš Xaverovi, že takové dryáčnické repete ? A co na to Jan Tleskač ? ČT jako každý na stát navázaný moloch určitě potřebuje skutečnou kontrolu hospodaření, ale tahle demagogie mě nepřesvědčila.
Petr Crha
Petr Crha Před 4 dny
@Jan HomolaAle i tak mohl bojovat za svobodu, když mohl 4.letý Václav Klaus stavěl barikády během pražského povstání.
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 4 dny
Zřejmě Lipovská začala rozkrývat ty jejich milionový šméčka, tak je oheň na střeše.
Jan Homola
Jan Homola Před 4 dny
Myslím si že nebyl, neznám sice jeho životopis ale myslím že v té době byl student v Brně.
Tom Deerek
Tom Deerek Před 4 dny
a jeste posledni-musim jit na vas makat: Ten prirozeny (rekneme bozi)Rad, ktery se snazi prosadit statecna pani Lipovska: bohati budou jen ti, kteri delaji pro nejvic lidi ty nejlepsi a nejlevnejsi veci, kazdy bude na miste, na ktere staci rozumem, pracovitosti a slusnosti. Ne protekci a rozkradanim spolecnych penez. A nemyslete si, ze vam tihle uzitecni lide za ty hajz.papirky neco daji. Budete muset neco umet, ne jen zvracet nenavist na netu. Prijde pro vas prisavky tezky cas a vy to velmi presne citite v konecnicich...
miko foin
miko foin Před 4 dny
Xaver na hrad!👍👏👌
Dalibor Bartoš
Dalibor Bartoš Před 4 dny
problém má hlubší podstatu...PROČ LIDÍ VLASTNĚ VŮBEC VOLÍ PÁNY HILŠERY, KLAUSE, DRAHOŠE A JIM PODOBNÉ??
tomaš blahut
tomaš blahut Před 4 dny
Tomáš blahut:fitness trenér.osibně si myslím že lidé nevážící si absolutně svého zdraví by měli mít zákaz veřejně vystupovat!!! Je to jiné téma ale je až neuvěřitelné jak tento člověk který je bezesporu chytrý,inteligentní a úspěšný muže takhle zahazovat zdraví do koši. Pak dostane raka nebo infarkt o 20 let dřív a stojí to miliardy nás všechny,vedlo toho je problémy z ČT nebo veřejnoprávní nezávislost úplně ten nejmenší problém. A všechny upozorňují že je to veřejně činná osoba a měl jít příkladem.ta cigareta na začátku to je hnus. Nehejtuji protože jsem ho i dobře ohodnotil(pro rypaly)
Petr Matoušek
Petr Matoušek Před 3 dny
@Katallylos K www.forum24.cz/kdo-je-novy-mluvci-hradu-vit-novak-ucen-rozvedcice-a-kumpan-zemanova-kamarada/ www.euro.cz/politika/xaveruv-pritel-na-hrade-vit-novak-piarista-s-dulezitymi-kontakty-1470133 a spousta demagogie je i v tomto videu, to snad stačí , ne ?
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@Petr Matoušek Kde jste to četl nebo viděl?
Petr Matoušek
Petr Matoušek Před 3 dny
@Katallylos K obšlehnout bakalářskou práci se mi nezdá zrovna chytrý, jeho demagogie také nejsou chytré
Katallylos K
Katallylos K Před 3 dny
@Petr Matoušek Smělé tvrzení - obhajte ho. Onálepkovat někoho, že není chytrý, umí každý. Proč podle vás není chytrý?
Petr Matoušek
Petr Matoušek Před 3 dny
@Katallylos K Veselý je chytrý, CHACHÁ, ještě není Apríl !
petr michal44
petr michal44 Před 4 dny
Enter6210
Tom Deerek
Tom Deerek Před 4 dny
blizi se spravedlivy, prirozeny, normalni kapitalismus. A cela ta prisavna levicova pakaz(vladni strany i temer cela opozice)to tusi, tak panikari. A pani Lipovska se o zruseni toho kockopsa hrdinne snazi.O zruseni tzv.sockapu, kde velci soukromnici vykradaji stat, uplati vladu aby je chranila pred konkurenci. Pak rostou ceny vseho, bydleni(zase prace statu-centralni banky),...tisice nevyhod pro ty nejchuhdsi a vyhod pro nejvetsi bohace! A o to jde pani Lipovske a za to ji nadavate. Studujte a neplacejte tady kraviny
Tom Deerek
Tom Deerek Před 4 dny
Tady je nejake velke(dokonale rizene)nedorozumneni! Jak muzete proboha nazyvat pani Lipovskou soudruzkou?? Jste na palice? Vite, jak dlouho sedel v komunistickych lagrech pan kardinal Duka, ktery ji nominoval do Rady? Vy senilni pomatenci, zabednenci, zli nevycvalani darmozraci, vzdyt vas nekdo vodi na dratkach jak figurky. To nevidite? Lidi za pani Lipovskou chteji jedine-zrusit oberpandemii sveta-socialismus. A hlavnimi reprezentanty je cela ta posr... vladni koalialice, v cele s tim dotacnim”kapitalistou”! Ten nemit euro, zeleno, levicove dotace a protekce, tak maka u pasu v CKD, vy pobochanci pobochani(preklad-blbci a placeni chudaci)! To se urazi zena? vy dacani!!
Dobroslav Opatrný
Dobroslav Opatrný Před 4 dny
SENÁT je jen sbírka naprosto zbytečných a podivných krearůr viz Vystrčil , Drahoš , Fišer .......
LP
LP Před 3 dny
@MrBinoctium co udělal senát v době "krize"?
MrBinoctium
MrBinoctium Před 3 dny
to není pravda. Prečtěte si něco než začnete blábolit. V době "krize" se potřeba senátu ukázala stonásobně. Nebo jste jen ovce volič Babiše a vyhovoval by Vám "vůdce"?
Jiří Hapala
Jiří Hapala Před 4 dny
1) Odvolání dozorčí komise těsně před schvalováním rozpočtu ČT je samozřejmě schválnost. Dozorčí komise vidí do hloubky ekonomiky ČT a pokud dělá chyby (upozorňoval na to předseda Rady už minulý rok), mělo by se to řešit mnohem dříve anebo později. Takhle se celá věc podobá jen vyvolávání chaosu kolem rozpočtu a oddalování jeho schválení. Další komise za pár týdnů (do začátku ledna) asi nezíská potřebné znalosti. Hlavním motorem k odvolání byla ekonomka Lipovská, nebylo žádné zdůvodnění, neproběhla diskuse, jen se hlasovalo. Věřící Hana Lipovská (také zastánkyně czexitu) se stále více projevuje jako nejen věřící církevním dogmatům, ale také dogmatům Institutu Václava Klause, jehož je členkou. Nic jí neříká veřejnoprávnost (nakonec by veřejnoprávní televizi klidně zrušila), ani občanská společnost, patrně věří i v posvátnou neviditelnou ruku trhu. Pro její odvolání z Rady se vyslovil z České biskupské konference biskup Tomáš Holub (rozhovor pro Deník N „Při nominaci Lipovské jsem udělal chybu“), neprošlo mu to. 2) ČT měla vzhledem k pozemku pod ostravskou televizí jen předkupní právo. To znamená, že řeči pana Veselého o tom, co vedení ČT zanedbalo a cože za ta léta dělal Dvořák atd. jsou pouhé plky. Kdyby to bylo ke koupi, tak to udělají. Ovšem ke koupi se pozemek ocitl až nyní a cenu patrně uměle vyhnal další zájemcem, spekulant. Vše mělo i krátký časový limit. Nakonec Rada stejně odsouhlasila odkup za 1,5 milionu. Kdyby to neudělala, tak by si každý mozkem přemýšlející pomyslel, co tam sedí za pitomce. 3) Dále pan Veselý jako obvykle předvádí svůj zvláštní způsob nenápadně demagogického rozumování. Mluví třeba o nesmyslnosti „politické prevence“. Teoretický příklad: Co by se stalo, kdyby v únoru 1948 vyšli masově lidé do ulic dříve než ozbrojené závodní milice? Přece ještě komunisté nepřebrali násilně moc, tak co. Lidé by se za to měli následně milicionářům omluvit. Hloupost Veselého vývodů tahá za uši. Právě pro to, že existoval a existuje Milion chvilek pro demokracii, tak se Babiš ani Benešová neodvážili udělat věci, které by jistě rádi udělali. Dnes pod koronavirovou mlhou a se zákazem demonstrací se současné moci jisté věci provádějí lépe. Třeba rozebírání miliard od EU. Také by někdo měl pana Veselého doučit v českém jazyce a významu slov. Když se tvrdí, že „politici mají křivá ústa“, tak to neznamená, že jsou oškliví či postižení ani se tím nemíří na VK mladšího. Pan Veselý se dále diví, co senátoři říkali na automobilové demonstraci před ČT za nesmyly. Ten dobrý muž ani neví, co znamená spojení „v předvečer“, které použil senátor Smoljak. Nevztahuje se jen na zítřek, ale i na další dny, dokonce týdny. Demagog jeho typu to ovšem vnímá, jak potřebuje. Neusiluje tento dobrý muž o pozdější politickou kariéru v dresu Trikolóry nebo třeba SPD, tam se totiž probírají ještě větší nesmysly. 4) Na konci svého proslovu pan Veselý dokonce vyzývá lidi, že bude asi Rada potřeboval ochranu, protože se proti ní šikují nepřátelé. Náhle jde o celý tento orgán? Ten ale není jednolitý a ani nebude, takže zase plk. Ochranu bude veřejnoprávní ČT dlouhodobě potřebovat před panem Veselým (který tam samozřejmě zatím jen jí chlebíčky a čeká na svou chvíli) a Bůh nás ochraňuj i před slečnou Lipovskou. Jak napsal týdeník E15: „Současný stav Rady ČT je výsledkem personální ubohosti hnutí ANO a ambiciózního postupu menších, ale o to dravějších Trikolór a podobných.“
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 3 dny
@Drako' Myslím, že Drahoš není přesvědčen o ničem, je to hlupák. Nejspíš má někoho kdo mu dělá PR a radí co plácnout na facebook a přihřát si svou polívčičku. Kdyby tam přišel osobně, zas by se ztrapnil jako všude kde vystupoval. Asi ho ještě neopustila iluze že bude prezidentem. Hilšer je aktivista a není tak hloupý, tak to asi vymýšlí sám, ale strategie je stejná.
Drako'
Drako' Před 3 dny
Pane Hapalo, na tento příspěvek jsem vám nejenom já před pár dny už odpovídal. A pokud mě paměť neklame, nesetkal jste se s kladnou odezvou. Smazal jste to a vložil bez našich odpovědí znovu. To je manipulace! Něco to o vás vypovídá. Lidé jako vy, Hilšer a např. Drahoš jsou o správnosti svého názoru natolik přesvědčení, že debatu o něm, nebo nedejbože jeho kritiku, nepřipustí. Jste to vy, kdo rozdělují tuto společnost svým arogantním chováním. Dopadnete velice špatně, lidé už vás mají plné zuby.
Petr Pavel
Petr Pavel Před 4 dny
Pan Hapala je z Aktuálně.cz - tedy od pana Bakaly, což je ASPEN Institut, který velmi ovlivňuje ČT... stačí říci pane Hapalo, koho chleba jíte....
Petr Pavel
Petr Pavel Před 4 dny
Je to Váš názor, ale ČT není nestranná. Vidíme to při jakékoliv příležitosti, např. prezidentské volby v USA. Místo aby tato nestranná televize sama vyřkla ortel: Je jedno kdo vyhrál, ale ať se prokáže, že spravedlivě bez podvodů, protože to je základ světové demokracie! Tak už mluví o Bidenovi jako prezidentu. Mně je jedno, kdo vyhraje v USA, ale pokud jsme vnímali tuto zem jako kolébku demokracie, i já očekávám, že se provede audit voleb, aby se buď potvrdilo či vyvrátilo tvrzení týmu pana Trumpa. Ale hlavně, aby demokracie přežila a tím i naděj pro lidstvo. ČT hospodaří s rozpočtem 7 miliard Kč a poplatníci neví a nemohou kontrolovat, jak se s jejich poplatky hospodaří, zda není klientelismus v této finanční žumpě (omlouvám se, ale 7 miliard je fakt obrovská suma). Jsem rád, že v ČT je paní Lipovská, protože ona rozumí perfektně daňové soustavě a umí rozklíčit i sofistikované finanční toky. Nevím jak vy, ale já si přeji žít v zemi, kde právo a zákony budou platit pro všechny. Jinak si můžeme všichni přečíst Orwellova Velkého bratra a vrátit se do komunismu či jiné diktaturní společnosti. A to se mi nechce, kvůli tomu jsem na Václavském náměstí v roce 1989 nezpíval s milionem lidí naší státní hymnu! PS. Když se hlasovalo o nových členech Rady ČT, tak Němcová a Kalousek moralizovali jaké dopady to bude mít, pokud budou zvoleni kandidáti Lipovská a Veselý. Docela mě to rozesmálo, protože to deklarovalo strach...ale z čeho?
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 4 dny
Biskup může plácat co chce, byli zvolení poslaneckou sněmovnou, tak nemá koho co odvolávat. To že Milion chvilek zabránil něčemu je jen ničím nepodložený blábol. Měli bychom všechny preventivně zavřít, aby nikdo nemohl spáchat vraždu.
Jiri Krivanec
Jiri Krivanec Před 4 dny
Xavere, já si vás opravdu vážím.
Magdalena Vašková
V svobodne zemi uz davno nezijeme....soudy policie skolstvi zdravotnictvi s vazane s pharma lobby negunguji.je to horsi nez si myslite..
Petr Pavel
Petr Pavel Před 4 dny
Bohužel máte pravdu - stačí se podívat na státní rozpočet. Od roku 1918 do 1989 byly naše rozpočty vždy v přebytku. Pak ještě pár let, když se rozprodávalo, co šlo.....a nyní každý dlužíme 180 tis. korun včetně našich dětí, aniž bychom si na ty dluhy chmátli....
Magdalena Vašková
Drahose, senatora Hilsera a Davids Smoljaka je tezko videt natoz slyset.jsou to rozmazleni frackove.stacila by poradna vychova v detstvi.pasek...
Dobroslav Opatrný
Dobroslav Opatrný Před 4 dny
Pravdu máte ješte bych přidal neuvěřitelného zmetka jménem Vystrčil jinak hrdiného bojovníka za demokraciji .
Magdalena Vašková
Ja ct nesleduji protoze mi nikdo nikdy tam nevysvetlil princip a zakulisi politiky.kdyz jsem to pochopila delalo se mi ze zpravodajstvi spatne...bohuzel
roman hodovsky
roman hodovsky Před 4 dny
škodit budeš jen do voleb,ty tlustej poštěváku.
Petr Matoušek
Petr Matoušek Před 3 dny
@Petr Pavel no tak to má Veselý pěkně našlápnuto
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 4 dny
@Petr Pavel To je jen frustrace z politické porážky, jak Kalousek s Fialou přicházejí o veřejnoprávní monopol.
Petr Pavel
Petr Pavel Před 4 dny
Romane, buďme lidští a chovejme se slušně. Svoboda a demokracie jeho o slušnosti, korektnosti a diskusi. Osočování je prvek na cestě k totalismu...
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
A jste si jistý, že stojíte na správné straně barikády? Abyste se nepletl... I lidé před 89 si mysleli, že marxismus byla správná ideologie...a marxisté a komunisté byli stejně tak nenávistní jako vy. On neškodí, on se snaží napravit spolu s Lipovskou zkorumpovanost České televize.
Petr Vyhnálek
Petr Vyhnálek Před 4 dny
Volby na něj nebudou mít žádný vliv.
Tom Deerek
Tom Deerek Před 4 dny
prosim, neodpovidejte a nehadejte se s tou neuveritelne sprostou luzou! Kdyztak jen pochvalte Xavera, pracovitou Hanu Lipovskou, pana Kysilku, budou to potrebovat.
petr hille
petr hille Před 4 dny
Pane Veselý,jsem rád,že vám nevadí kritika politiků ze strany pořadů Čt,jak jste vzkázal panu Hilšerovi ("copak pořady 168 atd nekritizují politiky?") a pak řeknete,že Čt je relevantní politická síla a že je potřeba s tím něco dělat.Předpokládám,že politickou silou myslíte právě tyto pořady,nic jiného dotčeným politikům ani nevadí.Ti dotčení politici vlastní a ovládají média ,což je nezákoné,ale to vám možná nevadí.Děsím se doby,kdy s váma v radě čt bude sedět Holec s "RONY" Hejmou
Petr Pavel
Petr Pavel Před 4 dny
Pořady Newsroom a 168 nepatří do státní nestranné televize. Jsou to tendenční pořady a především Newsroom je agitka horší jak pořady za socialismu, protože tento pořad nedokazuje, ale deklaruje, tedy rozhoduje, co je správné a co je špatné. To veřejně právní ČT nepřísluší - od toho jsou soudy. ČT bych dal pod rozpočet a NKÚ, ořezal bych jí na čisté zpravodajství. Filmy za první republiky vznikaly, aniž by byla nějaká veřejnoprávní televize....
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Peter Machenov
Peter Machenov Před 4 dny
Netuším jak to pan Veselý myslel, mohu se jen domnívat, že se někomu může situace jevit tak, že kritizovat politiky je v pořádku, avšak pokud jsou soustavně kritizováni pouze určití konkrétní politici z určitých konkrétních politických stran, zatímco přešlapy jiných jsou přehlížené, pokud je neustále prosazován pouze jeden konkrétní politický názor a do televize je zván stále ten stejný okruh politiků a politických komentátorů, kteří neustále prosazují pouze jeden konkrétní pohled na věc, zatímco jiné poledy jsou přehlížené, nebo cílem kritiky,.... tak se pak z takové televize stává politická síla, která pracuje ve prospěch nějaké konkrétní politické strany, nebo nějakého konkrétního politického názoru. Já osobně bych to vnímal jako v pořádku v případě, že je taková televize soukromou a nejsou všichni občané zákonem nuceni aby takovou televizi platili bez ohledu na fakt, zda se na ni dívají. Sám televizi (obecně, jakoukoliv) nesleduji už cca. 10 let, takže netuším jestli tohle je problém ČT. Vycházím pouze z toho co se o ČT dozvídám různě na internetu. :)
Kamila Fischer
Kamila Fischer Před 4 dny
Už aby to bylo
jindřich matějovský
nejlepe to rekl Pan Suchy kapitalismus je lepsi nez socialismus ale horsi než jsem čekal
Tom Deerek
Tom Deerek Před 4 dny
@jindřich matějovský v retezu ekonomickych vztahu slozenem z lidi, kteri v tom maji sve prachy, se je najednou clanek, kteremu nic nehrozi. Tj. statni urednik bez jakekoliv odpovednosti. Ze centralni banky chrli levne penize, to je taky prace urednika. A uhlidat rozkradeni nehlidanych penez je nemozne. Se divim, ze i po zkusenostech z komunismu stale verime, ze socialismus bude jednou uz konecne fungovat. Nebude! Protoze je to logicky nesmysl
jindřich matějovský
@Jarmila Dolasova a co je lepši
Jarmila Dolasova
Jarmila Dolasova Před 4 dny
Kapitalismus určitě není lepší. Je to hnus.
jindřich matějovský
@Tom Deerek to jak to řekl pan Suchý se mi libi.protože mi češi jsme si po revoluci mysleli zbavili jsme se komunistu a všechno bude zlate ale ono je to o tvrde praci a to už nam nevoni
Tom Deerek
Tom Deerek Před 4 dny
to je sice vtipne, ale pan Suchy-jako vetsina umelcu-o ekonomii a politilogii moc nevi, protoze tady zadny kapitalismus neexistuje. Je to kockopes, kdy velke soukrome firmy vysavaji a zneuzivaji stat
Venda špacír
Venda špacír Před 5 dny
Xavere, zůstaň svůj ! Držím palce !
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
tne gan
tne gan Před 5 dny
Xaver na hrad!👍👏👌
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Bohem FromCz
Bohem FromCz Před 4 dny
Xaver na hrad nazvaném ČT !
J. K.
J. K. Před 5 dny
Většina koncesionářských poplatníků zde a jinde stojí za Lipovskou Vás a dalších
Katallylos K
Katallylos K Před 4 dny
Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t
Vlasta Vitkova
Vlasta Vitkova Před 5 dny
Jednou už se musí ta hniloba rozčeřit , věřme že vaši nově zvolení kolegové budou posilou a společně překonáte i překážky s nimiž je třeba počítat.
Josef Hetcl
Josef Hetcl Před 5 dny
Zdravím Vás a děkuji.
Další
Xaver LIVE s hostem: Jan Kraus
1:01:05
Xaver ŽIVĚ #94
1:43:03
zhlédnutí 29K
Karanténa Hledá Talent
41:50
Petr Holec ŽIVĚ #05
1:12:51
zhlédnutí 6K
Ondřej Hejma ŽIVĚ #06
1:12:21
Ondřej Hejma ŽIVĚ #04
1:11:53
Petr Holec ŽIVĚ #04
1:06:30
zhlédnutí 21K
What do you say, Mr. Werich?
1:43:27
Karanténa Hledá Talent
41:50
Karanténa Hledá Talent
41:50